Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb átok/rontás amivel halált is lehet okozni? A voodoo mennyire hatásos?

Figyelt kérdés
aztmondta egy lány hogy halálosan megátkoz de ebben nem nagyon hiszek..vagy kéne?
2010. aug. 16. 19:41
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat! :)

Ti próbáltátok már? Nektek sikerült az átok?

akkor én biztonságba vagyok ha nem hiszek benne? mert ha rámküldi az átkot akkor az rajtam van,hiába hiszek benne vagy sem...kicsit bizonytalan vagyok...:S

2010. aug. 16. 21:41
 12/29 anonim ***** válasza:
0%

Figyelj nincs ilyen,hogy átok,meg rontás.Csak az agyad hiteti el veled,bebeszéled magadnak.

Bebizonyítsam?


Én nem hiszek az ostobaságokban(gondolom ez eddig is feltűnt)de most megátkozlak................ha eddig elolvastad,az átok hatni fog,mégpedig holnap.

Na holnap délután/este írd meg,hogy milyen élményeid voltak aznap,amiket az átoknak tulajdonítasz.


Mivel az emberrel minden nap történnek rossz dolgok,hol kisebbek,hol nagyobbak,szinte biztos,hogy az "átok" beteljesedik.Például lekésel egy buszt,megbotlasz-esetleg elesel,leeszed a ruhád,elromlik valami..........

2010. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
71%
nem kell aggódnod miatta. valószínűleg csak egy sértett csitri, akinek nemhogy tudása, de ereje sincs ehhez. Ha valóban értene hozzá, nem fenyegetőzne, csak tenné, amit kell, van pár "egyszerű" mód.
2010. aug. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
és mi az az "egyszerű" mód? mert ha egyszerű akkor azt még ő is megtudja csinálni...:S
2010. aug. 17. 00:13
 15/29 Neménvagyokaz ***** válasza:
85%

Ahhoz hogy valakit megátkozz szívből kell gyűlölnöd a személyt, jobban mint bárki mást. A voodoo baba elkészítéséhez az áldozat személyes tárgya kell és vérrel kell megfesteni.

Ui.: Szemmel is lehet átkozni.

2010. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
79%
az a legjobb ha nem hiszel benne (h az ő átka HAT rád), de azért ne hagyj magad után semmiféle "felhasználható " dolgot (hajszál, köröm, ruha...stb.), ezt a woodoo miatt mondom, mert azért nem kell azt annyira lenézni, valljuk be, tényleg elég hatásos...
2010. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
79%
még előző vok, egyetértek 22.01-el ha komoly lenne, nem vágdalózna ezzel inkább titokban tartaná
2010. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

az "egyszerű" módok sem olyan egyszerűek, mivel kellő erővel kell hozzá rendelkezni, valamint nemigen fog hozzájutni a megfelelő információkhoz ezzel kapcsolatban. Épp ezért nem is írok erről konkrétumot. Magamról tudom, hogy még a tudás birtokában sem fogok ilyesmit előidézni,egyszerűbb és kevésbé "drága" emberi módon rendezni a nézeteltéréseket, de bárki elolvasva lehet hogy megtenné. Nem akarok én fegyvert adni a kezükbe, akkor sem, ha teljes bizonyossággal állíthatom, hogy az ilyen kis gyerekek belebuknának.

Mindenesetre bármilyen egyszerű mérgezés vagy gyilkosság sokkal könnyebben kivitelezhető, mint mindezek mágikus módszerei.

Igaz hogy az utóbbiak szemmel nem látható, nem bizonyítható módon működnek, de jobb ha az ember a tetteiért a rendőröknek és a társadalomnak felel, mintha azoknak, akiktől származhat az átok.


Próbáld meg rendezni vele a kapcsolatotokat, aztán tűnj el az életéből. Lehet hogy megsértetted, és megbántottad, de az, aki bármilyen okból ilyesmivel kezd el fenyegetőzni, abban nemigen van emberség, jobb minél távolabb lenni az ilyen emberektől.

2010. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

egyik délután együtt voltunk ezzel a csajjal zongoraórán és zongorázott egy darabot. mondtam hogy nagyon szép és még szebb lesz ha meg is tanulja. erre megsértődött és azt vágta a fejemhez hogy megátkoz...

de ezzel tényleg lehetne ölni vagy ezt már csak mondta?

2010. aug. 17. 14:38
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

személytől függ :D ...xD

Szemmelverésről már halottam(szemmel átkoz)...

De nyugi, ha történne veled valami, akkor megnyugodhatsz, hogy neki rosszabb lesz. MEg szerintem ha ezen besértődött elég éretlen, szóval átkozáshoz se nagyon érthet

2010. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!