Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hatásos szerelmi oldást?...

Hatásos szerelmi oldást? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nem nekem kéne hanem barátnőm kért meg, hogy oldjam fel a szerelmét a párjával mert már nem bír vele lenni de otthagyni se. Szerinte így könnyebb lesz, és mivel nekem ilyen mágiás dolgok jöttek már be ezért kért engem hogy csináljam meg neki. Gyors hatású kéne mert szegénykém bele fog őrülni ebbe az állapotba.
2011. máj. 20. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
akaraterőnek hívják.
2011. máj. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
aki nem hisz ebben az kíméljen már meg a hülyeségeitől, erre nem vagyok kiváncsi. a ti faszom dolgaitokba sem szól bele senki. soha nem fogom megérteni hogy aki ezt hülyeségnek tartja minek nyitja meg egyáltalán az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket. szóval a soha viszontnemlátásra..
2011. máj. 20. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából nem sok mindent tud csinálni..:S

aki bele kezd egy ilyenbe nézze meg,hogyan kell vissza csinálni..

a legtöbbnél bőven elég ha mégegyszer megcsinálja a 'szertartást' csak a kérésben az szerepel ,hogy hagyja őt békén.. igazából neten ennek utána tudtok nézni..

2011. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális választ. a baj h olyan kötést rakott fel anno amit álítólag nem lehet oldani. de majd meglátjuk, most keresgetünk gőzerővel.
2011. máj. 20. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Az oldást lehatásosabban meglehet szüntetni kék és fehér gyertya égetéssel de az legjobb ha az oldja fel aki megkötötte .
2011. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!