Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Segítene valaki nekem terméken...

Segítene valaki nekem termékenységi mágiában? Hatásos?

Figyelt kérdés
Ez fehér mágia?
2011. ápr. 1. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen fehér mágia,ha magadnak csinálod.Hordj magadnál jáde,rózsakvarc,holdkő vagy anyaméh rajzolatú achát marokkövet.
2011. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Olvastam bábúval kapcsolatos mágiákat amit neked kell varrnod bele hajtincs, fénykép, személyes tárgy és a kívánság papírra,zöld szallag, levendulaolajos rózsaszín rongyba becsomagolni és rózsaszín gyertyát elégetni ha lányt szeretne.A párna alá tenni.Lehet ez hatásos?
2011. ápr. 1. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerezz egy Baphomet szobrocskát amit az ágyad mellett tarthatsz és naponta kenegesd a saját ondóddal. Ha nőnemű vagy hüvelyváladék is megteszi természetesen.:)
2011. ápr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ugye ez vicc??
2011. ápr. 1. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez termékenységi mágia.
2011. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 homo ludensz ***** válasza:
Ezoterikusnak vallom magam,de ott kellene elgondolkozni mikor a kis tini lányok egymásra licitálva még télen is a hasukat pucéran hordják mert az a divat. Néhánynak /tisztelet a kivételnek/ még néhány abortuszon is sikerül túl lennie mire eldönti hogy gyermeket akar. Racionálisan ő eldönti hogy most alkalmas,de ez nem így működik. A különböző kövekkel s kristályokkal lehet eredményt elérni ez igaz. A termékenységi mágia fehér mágia mert teremtő szándékra utal.
2011. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fiú lány kérdésben, szerintem bízzátok a természetre, vagy menjetek el mesterséges megtermékenyítésre.

A lényeg, hogy a gyereknek komoly pszichés problémákat okozhat ha a szülők nincsenek megelégedve a nemével. És ha ehhez kapcsolódik még egy balul sikerült mágia, sok sok érzés, az méginkább érzelmi zűrzavarba taszíthatja a gyereket. Várjátok szeretettel, bízzátok rá, hogy mikor és hogyan jön. A szeretetnél nincs nagyobb mágia.

2011. ápr. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

28 éves felnőtt nő vagyok nem csitri aki a legnagyobb szeretetben várja a babát már 8 hónapja.Már van 1 7 éves fiam.

Tudom még nem sok idő de nagyon vágyunk már rá.Tisztában vagyok azzal is hogy ha nem jön össze egy év után el lehet kezdeni a kivizsgálásokat.

Én csak szerettem volna tudni, hogy létezik e olyan mágia ami megbízható, nem ártalmas és segít, hogy minél előbb megtapasztaljam újra az anyaság örömeit.

Az hogy persze lányt szeretnék 2.-nak nem mérvadó, mert természetesen mind a kettőt nagyon szeretném de valahol legbelül minden babára vágyónak szerintem van egy vágya, hogy milyen nemű legyen a baba, főleg ha már van gyermeke és már csal 1-et szeretnének.

2011. ápr. 4. 08:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Már van egy 7 éves fiam nem 17 éves mert olyan mintha azt írtam volna.:)
2011. ápr. 4. 08:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!