Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Milyen kérdést tennél fel egy...

Milyen kérdést tennél fel egy jósnak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 22:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
azt, hogy "mit fogok kérdezni"? :D
2010. jún. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lehurrogtok, de én is szoktam kártyából jósolni. Régebben érdekelt a dolog, de mára már beláttam,hogy hülyeség az egész. Most már nem szívesen jósolok, és csak hosszas rábeszélés után adom be a derekamat, aztán meg sajnálom az embereket, hogy ilyen hülyeségért képesek pénzt adni. Gondolkodj logikusan: attól hogy valaki fejből bemagolja 36 /cigánykártya/ vagy 78 /tarottt kártya/ kártyalap jelentését még nem tudja megmondani a jövőt. Te kihúzol pár lapot, a jós pedig mesét sző belőle, mert összekombinálja a lapok jelentését. Komolyan adnál ezért pénzt? Szerinted azért pénzt érdemel a jós, mert bemagolta a lapok jelentését???
2010. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van! én magam sem tudom hogy miért érdekel ez a téma?! de nagyon letud kötni! Nem csak a kártyajóslás van...! és akiknek már bevált amit jósoltak? Arra mi a magyarázat? vagy vannak olyanok akik nem kamuznak?
2010. jún. 23. 15:43
 24/25 anonim ***** válasza:

"Megkérdezném mikor fog meghalni a nagymamám.

Igaz, h már rég meghalt, de azt ő nem tudja úgysem."


Bakker :))))) :D

2010. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ki nyeri a VB-t
2010. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!