Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a barátnőd eltitkolja előled hogy 1 hete dolgozik presszóban, kirívó ruhában, olyan faluba, ahol az exei laknak, és mikor felteszed neki a kérdést, téged választ vagy a presszót, azt mondja, majd eldönti?

Figyelt kérdés
Azzal jön hogy hiszen könnyű munka, de előbb utóbb valaki elhívja buliba, vagy alkoholtol lazulva letapizza...A 3 év alatt nem egyszer csalt meg.
2011. ápr. 7. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha már többször megcsalt, akkor mégis miért vagy még vele?


Meg hogyan inna munka közben? Buliba munka nélkül is el lehet hívni valakit...


Most te azt várod, hogy megerősítsünk a szakításba, vagy mi?


Amúgy ritka tapló dolog MUNKA miatt valakit válaszút elé állítani.

2011. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már többször megcsalt akkor minek vagy vele? Már innentől bukta a történet, sztem most dobd ki azonnal...bár ha többszöri megcsalás után sem tetted, sztem most sem fogod.


Tudod az a gáz, hogy normál ember ki sem írná ezt kérdésnek, mert nem lenne kérdéses, hogy mit tegyél.


De te kiírtad, mert azt várod, hogy azt mondjuk, hogy "oké, jólvan, bocsáss meg neki", és ezzel meg lenne nyugtatva a saját lelkiismereted....hát tudod a nagy lóf*szt, címeres ökör vagy, ha nem vágod ki.

2011. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca. ***** válasza:

namármost nekem bárki bármivel kapcsolatban felteszi azt a kérdést hogy melyiket választom, csak azért is a másik dolgot fogom. ha az egy kupac elefántfos is.

azért, mert mi jogon állít engem választás elé? szabad életem van, önálló "felnőtt" ember vagyok. tanácsot adhat, kérni kérhet, de nem zsarolhat.


másrészről: inkább azért vond felelősségre hogy miért nem mondta el.

2011. ápr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szamócával tökéletesen egyetértek. aki választás elé állít, az bebukta.


amúgy meg azt én sem értem, minek vagy még vele ha már többször is megcsalt.

2011. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jááááááá.

1. titkolozik párkapcsolatban

2. kirívó ruha presszóban kanos alkoholisták között

3. exeivel is találkozhat

4. gondolkodik, hogy téged vagy a munkáját válassza

5. már megcsalt


Öregem 5 indokot tudok, hogy felszállási engedélyt adjak neki!!

2011. ápr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Anita te vagy az????
2011. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lol. Hol van zsarolás itt? Tudtommal akit megzsarolnak azt valamivel zsarolják. De mivel zsarolta meg? Hogy elhagylak? Az egy ribanc k*rva aki már megcsalta nem egyszer.
2011. ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, persze, szánalmas amit itt egyesek írnak...ha a pasi választás elé állít akkor az bukta, mert mekkora szemét, satöbbi....de ha olyat akartok tenni, ami sérti a kapcsolatotokat és a párodat, akkor hogy lehet akkora bunkó, hogy nem ért meg téged, bla bla, meg fordított esetben mindig válasszon titeket, különben annyit is ér a kapcsolat, és egyéb bölcsességek....Nem érzitek már magatokat kicsit kétszínűnek? Kettős mérce -.-
2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szamóca. ***** válasza:
zsarolás = ha nem hagyod ott a munkát elhagylak. egyébként csak úgy általánosságban értettem a választás elé állítás kérdésére, a krédező helyében én se lennék már a nővel, de hát muszáj belekötnöm ebbe a választásos dologba :)
2011. ápr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 szamóca. ***** válasza:

ma 20:18

no ezt személyes sértésnek veszem:D SOHA egyetlen egyzser sem állítottam választás elé senkit.

persze, támadhatod azzal hogy lényegében a hűség elvárása is ilyen, de azért az mégsem ez a kategória. ez egy munka. igen, rossz helyen, fféltékenyebb emberek erre a munkára már ugranak, de ez akkor is csak egy munka.

nincs kettős mérce, én az én szabályaim szerint játszok és ez abban nincs benne.

az igaz, hogy alap helyzetben nem kéne olyat tenni ami sérti a kapcsolatot meg a páromat. na de kérlek, volt nekem olyan párom akit az is sértett ha nem úgy sminkeltem ki magam ahoyg neki tetszett, mégiscsak meg kell húzni egy határt, nem igaz? mert onnantól meg jöhet a másik borzalmasan szánalmas klisé: hogy fogadj el úgy ahogy vagyok.

és vagdalózhatunk még ezekkel a buta dolgokkal, aminek a fele nem igaz és a negyede sem működik a gyakorlatban, ez felfogás kérdése úgyhogy ne támadj.

2011. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!