Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Felkeressem a volt barátomat,...

Felkeressem a volt barátomat, és figyelmeztessem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy jósnőnél.Nagyon sokmindent mondott,de valamiért azzal kezdte,hogy a volt barátom,akivel 6 évig voltunk együtt meg fog halni hamarosan,és nem természetes úton.Barátnőm szerint kéne neki szólni,mert hátha megelőzhető.Most úgy gondolom,hogy ez nem jó ötlet,mert 1.nem akarok bekavarni az életébe 2.ha tényleg meg fog halni,akkor éljen teljes életet,és ne az járjon a fejébe,hogy mindjárt meghalok.Szerintetek?
2010. jún. 18. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

biztos nem szólnék neki, mert egyáltalán nem biztos, hogy a jósnőnek igaza volt és a barátod:

1. vagy hülyének fog nézni

2. vagy komolyan vesz és ezen fog ezután idegeskedni, ahelyett, hogy élvezné az életet

2010. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Kifog röhögni,hogy egy jósnőnek hiszel. Legalábbis én ezt tenném.

27/F

2010. jún. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy jósnő mondja ezt meg, és mi van, ha "kamu"? Felriadoztatod a volt pasid, aztán lehet hogy olyan ideges lesz, hogy nem néz a lába elé és bumm meglesz a baj. Egyébként meg nem lenne semmi.
2010. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagybátyámnak azt jósolta egy jósnő hogy 18 évesen meghal...

Most épp 41 éves. ^^

2010. jún. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Ha meg kell halnia akkor ígyis úgyis meg fog,csak másképp. Szerintem ne szólj neki,lehet,hogy téll. hülyének nézne.
2010. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha tényleg meghal? Nem fogod magad hibáztatni, mert mégsem szóltál neki?
2010. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy hiszel egy jósnőnek kikiáltott valakiben...:/
2010. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha valaki utánna néz akkor az Asztrológiai Intézet honlapján van egy eskü amiben az áll, hogy soha nem mondom meg a halál időpontját.


Ennek két oka van, mert egy horoszkópban (mint képlet)

1: lehet ugyan látni de sokszor több lehetőségként. (pl van vagy 3 dátum)


2: Ha valakivel közlik az az ember már nem úgy él mint annak előtte, lehet h később halna meg lehet h hamarabb, de állandó rettegésben stb.


És akkor a tényleges válasz:

Valamire való kártyajós olyat NEM ejt ki a száján, hogy a barátod MEG FOG halni!


Mert ez egyáltalán nem biztos.


olyat mondhat h vigyázzon jobban magára, óvakodjon a mittomén milyen helyektől pl 8 ker.- :D


De h biztos meg fog halni azt nem lehet kijelenteni, lévén, hogy a kártya a dolgot jelenlegi helyzethez viszonyított lehetőségét mutatják.

A pillanatnyi állapotot. Hogy mi várható. És nem azt, hogy mi fog történni!


Most nem fejteném ki a bevonzásos részt sem. De ne görcsölj rajta, mert az végképp nem segít!


Szóval meg lehet nyugodni. :)



Üdv

Abroxo Mors

2010. szept. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért így 4 év távlatából kíváncsi lennék h mi történt...
2010. szept. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez nem 4 éve volt,hanem kb 4 hónapja.De nem történt semmi.Bár a srácnak pár nappal a jósalt után volt egy esete,amit éppen hogy megúszott,de szerencsére jól van.Végül nem szóltam neki erről,de találkoztam vele a jóslat után kb 1 hónappal,és akkor mondtam neki,hogy nagyon vigyázzon magára.
2010. szept. 6. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!