Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felkeressem, vagy felesleges?

Felkeressem, vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Volt régen egy jó barátnőm, de kb. 1,5 éve nagyon csúnyán összevesztünk egy akkori kapcsolatom és a saját (azóta számomra is egyértelmű, hogy totál idióta) viselkedésem miatt, letiltottam Facebook-on is... Kb. fél év után feloldottam, hogy bocsánatot kérek (jobbára az én hibám volt), de mire eljutottam volna odáig, gondolom észrevette és ő tiltott le, azóta is ez az állapot van... Akkor átmenni hozzá nem tudtam, mert még messze lakott, a számát már nem tudom, de most láttam a blogjában, hogy elvileg oda jár egyetemre, ahova én is akarok majd, bár az még odébb van... Mindenesetre ez a suli itt van a városban, tehát itt is kell laknia. Iwiwen biztos megtalálnám, ha rászánom magam, vagy ha más nem, az iskola környékén...

Felkeressem? Nem akarok tőle semmit, nem várom, hogy újra kebelbarátnők legyünk vagy ilyesmi, azóta valószínűleg mindkettőnk élete teljesen megváltozott, de mostanában sokszor eszembe jut, hogy vajon mi lehet vele. :/ De valahogy félek megkeresni, mert tartok tőle, hogy nem túl nagy örömmel reagálna rám... Már csak abból is gondolom, hogy Facebook-on még mindig nem oldott fel, bár reálisan átgondolva lehet, hogy egyszerűen csak elfelejtette. Megkeressem vagy ne?


2011. okt. 1. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben írnék neki, hogy belátom, hülye voltam. Aztán ha erre nem reagál, az is egy válasz.
2011. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan keresd fel,ha ezt szükségesnek érzed.Akár még az is lehet,hogy újra összebarátkoztok.
2011. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!