Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkeressem régi nagyon jó...

Felkeressem régi nagyon jó barátnőmet, vagy ezek után inkább hagyjam veszni a dolgot?

Figyelt kérdés
10 éve már, hogy megismertem egyik nagyon jó barátnőmet, vakon bíztam benne, mindig kiállt mellettem, ugyanolyan volt mint én, igazi vadócok voltunk:). Együtt laktunk a kollégiumi szobánkban, de sajnos a sors szétszakított minkeet, így csak nagy ritkán találkoztunk, de amikor tudtuk, együtt nyaraltunk, buliztunk. Havi rendszerességgel beszéltünk telefonon, esküvőjén is voltam. Aztán terhes lettem, folyamatosan hívott, hogy vagyok, hogy érzem magam... Majd megszületett a babám, és azóta egyetlen egyszer hívott fel, a születése után pár héttel. Azóta SEMMI!!!Se karácsony, se névnap, se születésnap, semmmire nem hív, nem küld üzit. Én hívtam, hogy hogy van, hogy érzi magát, miért nem jön el hozzám, de kitért a válasz elől. Annyira sajnálom, hogy nem kíváncsi rám, nekem nagyon hiányzik, fáj nagyon, hogy nem látta a lányomat, pedig már két éves. Miért történt mindez? Nem bántottam meg, nem beszéltem a háta mögött, keresstem is telefonon, de mégsem hív, Ő mégsem keres. Neki nincs családja, élettársa van. Talán írígy, hogy nekem meg van? De ezt nem hiszem, nem olyan, sosem írígykedett senki, semmi iránt. Nemsokára szülinapom lesz, és annak örülnék a legjobban, ha meglepetésként megjelenne:)!
2011. jún. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Miután elváltatok te is mindig kerested őt (telefonon stb.) vagy csak ő téged? Mert én azért vesztem össze 1éve a barátnőmmel, mert mindig csak ő hívott, pedig én is nagyon szerettem őt. Lehet neki is ez a baja, hogy elege lett hogy mindig csak ő keresett, és te meg csak most, hogy nem jelentkezik.


Ha nem ez a baja, mert te is mindig kerested, akkor az lenne a legjobb ha írnál neki egy üzenetet (email-t, levelet, vagy akár hívd fel) és mond el neki hogy mennyire hiányzik, meg a régi idők amikor olyan jól megvoltatok, és hogy most is jó lenne találkozni, meg persze mondja el hogy mi történt. Lehet valami apróság miatt megsértődött ami szerinted semmiség és nem is tudod mi az, de lehet neki rosszul esett. Így nehéz megállapítani, csak ő tudhatja :)

2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az elettarsa miatt van mindez. Lehet, hogy nemboldog, parja megtiltja neki a baratkozast. A is lehet, hogy valaki hatadmogott hazudott neki rolad.
2011. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz eset, az biztos.

Azt írtad, hogy voltál az esküvőjén, de utána meg írtad, hogy élettársa van. Vagy csak félreírás volt, és ő volt a tiéden? Mindegy is. Nekem eszembe jutott egy dolog, távoli rokon esetéből kiindulva. Az egyik nőnek nem lehetett babája, és emiatt nem akart tudomást venni rokonának a babájáról. Utána már nem kereste, ha beszéltek is, sosem kérdezett a babáról.

Egy ötletet tudok csak adni, hogy kérdezd meg őt, miért tér ki előled. Lehet, hogy nem emiatt, de akármi is az, jó lenne megtudni, és tisztázni.

2011. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat, igen, esküvője volt, de elvált, és élettársa lett, akivel már találkoztam én is párszor, nagyon jó fej, laza srác, kizártnak tartom, hogy ő beszélte volna tele a fejét.
2011. jún. 26. 14:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak nagyon jo feju, laza palik, igen, azok, egy tarsasagban, de kettesben lehet egesz mas a viselkedesuk.
2011. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én mindenki-kedvence-laza-csávó barátom is terrorban tartott otthon és eltiltott mindenkitől, szóval ez nem garancia.

Az is simán lehet, hogy már nem érez magához olyan közel, hiszen más fordulatot vett az életetek. Talán már nincsenek közös témák és programok, amiket megoszthatnátok egymással. Az is lehet, hogy valamitől sokkal elfoglaltabb lett mostanában, és már nincs ideje ápolgatni a hajdani jó barátokkal a kapcsolatát, hanem akadnak ennél fontosabb dolgok is az életében.

Szerintem hívd fel, beszélgess vele, és próbáld meg kimozdítani, áthívni magadhoz, vagy megbeszélni valami közös programot. Ha nem akarja, akkor búcsúzz úgy, hogy hívjon, ha lesz egy kis szabadideje.. És várj egy darabig. Onnantól már nem rajtad múlik..

2011. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A párját ismerem, még a házassága előttről, akkor is együtt voltak. Kizártnak tartom, hogy ő legyen a hunyó. Igen, sokat dolgozik, suliba is jár mellette, de ez régen is így volt, mégis tartottuk a kapcsolatot. Akármennyi dolga is van az embernek, pár percet meg lehet engedni, hogy küldjön egy üzit, vagy rám csörögjön, hogy hogy van a baba, vagy éppen én. Talán igaza van az utolsó válaszolónak, egyszerűen más lett az életem, talán az övé is, és már nem egy hullámhosszon lennénk. Attól, hogy van egy gyerekem, még barátra is szükségem van, attól még ugyanaz maradtam, mint voltam, ugyanúgy kíváncsi vaagyok rá, az életére, hogy hogy van, mi történik vele!
2011. jún. 26. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!