Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Az ezo tv-n van olyan jós...

Az ezo tv-n van olyan jós akinek pontosan beválnak a jóslatai?

Figyelt kérdés
Aki nem hisz benne ne írjon.Tapasztalatokat várok!
2010. jún. 10. 21:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Persze...főleg,mikor megjósolják,hogy pénz áll a házhoz!Az mindig beválik...számukra!(na meg a telefontársaság számára).
2010. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Egyszer a ratyi csávót megkérdezte egy srác hogy éppen hányat mutat, erre azt mondta a búzacsíra, hogy ne g..cizz a dzsedimesterrel , mert ugy megátkozlak, mint holnap egy túzok.


Tudod ezek tipikusan olyan hülyék, akiknek büdös a munka.

2010. jún. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nézzétek én megértelek titeket is de azt is tudom hogy vannak olyan emberek akik látnak dolgokat. És attól hogy pl az ezo tv ben is dolgozik ahol lehet vannak olyanok akik nem értenek hozzá még lehet hogy van pár olyan ott, aki tényleg tud. Őket vagy őt szeretném megtalálni.
2010. jún. 11. 18:20
 14/20 anonim válasza:
az ezo.tv-sek mind sarlatánok. nem mondanak semmi konkrétat, csak átb@ssz#k az ember fejét. főleg az a vörös luvnya a pénzenergiával. müller rózsán meg látszik, hogy csak a lóvéért csinálja. az a tamás meg tuti hogy egy f@szszopó!
2010. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hivd merlint és karolát!! pffff
2010. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nekem Mária jóslatai mindig beigazolódnak.


25L

2010. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szüz mária?
2010. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mysalam válasza:
Szerintem nagyon jó Nenus és Panni.
2010. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nincs!!!

Sajnos többnél is jártam, és semelyiknek se lett igaza!

Klári magyarkártya jós, tisztánhalló... haggyuk!

munkahely 3 hónap múlva, költözés fél év múlva!

A közelébe nem volt, amit mondott.

Egyszer szórakoztam vele. akkor se talált el semmit a vén p**csa.

Azt hajtogatta, hogy ott van egy csúnya rossz nő a közelben, ez nem igaz, mivel a kérdezőnek csak 1 szem fia volt, na ennyi., de csak erősködött.

2013. jún. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Mi is szorakoztunk veluk anno😄

Azt mondtuk neki hogy meghalt az unokank es mindig halljuk a hangjat a szomszedos szobaban.Azt mondta ugy űzhetjük csak el hogyha meggyujtunk 3 piros gyertyat es elmormolunk valamit.(azt mondta nincs mas megoldas)Aztan mondtuk neki hogy nincs piros gyertyank csak feher...Erre azt mondta hogy mindegy jo lesz azis XD èrdekes....0=

2014. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!