Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ha valaki elött átsétálsz...

Ha valaki elött átsétálsz (keresztezed az utját) jelentheti azt hogy nekik találkozniuk kellett?

Figyelt kérdés
Végül találkoztak, és még azelött történtek ilyen véletlen dolgok
2010. máj. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiknek kellett találkozniuk? Neked meg aki előtt átsétálsz? Vagy mi? Bocsi, nem értem :S:S:S
2010. máj. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs,hogy hány ember előtt sétáltam már át,akivel később is találkoztam! Ez egy elég marhaság.
2010. máj. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elméletileg nincsenek véletlenek, illetve csak azok vannak. Döntsd el te. Szerintem ez nem egy nagy volumenű, meghatározó dolog.


18/L

2010. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolják, ha háromszor összefutsz valakivel, abban a sors keze van.
2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a párommal így találkoztam.Sétáltattuk a kutyáinkat, előtte soha nem találkoztunk pedig jó pár éve majd' egy helyen laktunk. És annyira egymásba szerettünk, mint a mesékben...Minden együtt a legjobb...nem tudom ez véletlen-e :)
2010. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 eee1899 válasza:
te beteg vagy ?
2010. szept. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!