Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Bonyolult Tarot elemzés?

Bonyolult Tarot elemzés?

Figyelt kérdés

Nincs könyvem a Tarothoz mert aukción vettem.Lenne pár kérdésem amire kivetettem a kártyát de csak hellyel közel tudtam megérteni.Ti mit gondoltok mit jelentenek?


Mi lesz köztem és ''K,, között?


Főpap Ördög Szeretők


Hogyan fog erre ''E,, reagálni?


Mágus


Mi várhatók köztem és ''E,, között?


Szerencsekerék Halál Csillag


2015. máj. 9. 04:31
 1/4 anonim ***** válasza:

1-es kérdésre:

Szeretők lesztek, de az "hétszentség" (=főpap), hogy az ördög megrontja ezt a kapcsolatot

2-es kérdésre:

Mágus = bölcsen kivárja, míg véget ér

3-as kérdésre:

Szerencsekerék = egyszer lent, másszor fent (+ hozzá)

Halál kártya = egyszer minden jó-rossz véget ér

Csillag = új szerelem, új élet, új lehetőség jelenik meg


De nagyon komolyan ne vedd, ha okosan döntesz, és már az első kapcsolatba bele sem bonyolódsz, az egész továbbinak semmi értelme.

Szóval akármit is mutat a kártya, minden azon múlik, te magad hogyan döntesz, mit cselekedsz!!!

2015. máj. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát tegnap aztán nekem is nagyon értelmetlen lett a tarot kártyám. Az enyém más fajta. Egyszerűbb tarot kártya
2015. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értem a cigány kártya
2015. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizalommal indul (a helyzet vagy a témakör iránt), de mértéktelenségbe torkollik és kénytelen leszel választani, ahol az egyik döntés kizárja a másikat.


Meglesz minden lehetősége ahhoz, hogy a legjobbat hozza ki önmaga számára a helyzetből.


Sorsszerűen véget ér valami, de reményteljes jövő lehet még belőle.

2015. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!