Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Valaki aki jártas az asztrológ...

Valaki aki jártas az asztrológiában, volna olyan kedves kicsit kielemezni?

Figyelt kérdés

Nagyon örülnék neki. Hivatalosabb helyre menni egyelőre nincs lehetőségem, úgyhogy hálás vagyok ha valaki itt tud segíteni.

Általánosságban én is tudom a bolygók és elhelyezkedésük jelentését, azt viszont nem tudom ezek hogyan hatnak egymásra és hogyan alakítják az életutat, amennyiben van ilyen szerepük.

Tehát: 1995.03.29. Székesfehérvár. 14.30 körül ( az óra és perc bizonytalan, ha jól tudom életesemény alapján lehet visszafejteni.. azzal kapcsolatban annyi, hogy 5 éves korom körül költöztünk vidéki falucskából Pest mellé)



2015. ápr. 22. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
62%

"Általánosságban én is tudom a bolygók és elhelyezkedésük jelentését"


Nem jelentenek semmit.


"azt viszont nem tudom ezek hogyan hatnak egymásra"


Egymásra gravitációsan hatnak, bár ez függ a távolságtól.


"és hogyan alakítják az életutat, amennyiben van ilyen szerepük."


Nincs, az életutat sehogy nem alakítják, nincs hatásuk, hacsak nem épp a nyakunkba kívánna esni egy kisbolygó vagy üstökös.

2015. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%

Tessék, én írtam (majd írd meg, hogy mennyire igaz rád):


Általában határozottak az elképzeléseikkel kapcsolatban, magabiztosak és kitartóak a legsötétettb perceikben is. Jó vezetők lehetnek, ha kihasználják lehetőségeiket. Gyakran ami a szívükön, az a szájukon van még ha nem is nyílt kommunickációban mutatják ki a mondandójukat. Megbízhatóak és felélőségtudóak, törekszenek a tőlük telhető legtöbbet kihozni, bár a munka nem könnyű. Kemény fából faragták őket és kitartóak. Dinamikusak, aktívak és ösztönös szükségük van arra, hogy jól érezzék magukat. Az igazságtalanságok területén problémai vannak. Függetlenek és nem könnyen csüggednek el, de szeretik ha van mellettük valaki, aki támgató vagy egy jó társ. Dolgoznak a csapat érdekeiért (amit a csapat nem mindig lát meg), mert tudják hogy így előnyre tehetnek szeret. Általában jól látják a helyzetet és kápráztatóak a vészhelyzetekben. A dolgokat szeretik egészében látni és gyorsan bele is vágnak a megoldásba. Céltudatosak és szervezetek a maguk módján. Gyakorlati megoldásokat keresnek, melyek elméletben is működnek. Mindenkit megmozgatnak és küzdenek a nehéz kihívások ellen.

Nagy fokú tűrésképességük ellenére olykor váratlanul dühbe gurulhatnak és hajlamosak meglepni társaikat. Amikor feszültek vagy érzéketlenek, hajlamasok fájdalmat okozni környezetüknek, ami nem esik jól. Kapcsolatokat és tennivalókat szeretik rendben tudni. Amikor vesztésre állnak egy vitában, igyekszenek a legjobb eredményeket elérni. A lazuláshoz fontos számukra a megfelelő környzetet, de akkor erősen lépnek fel. Rugalmatlanok, olykor rugalmasak és nem szeretik a hibákat. Szeretik ha a dolgok úgy haladnak, amire ők számítanak. Akaratlanul is képesek másokat manipulálni. Utálják ha mások nem értik meg őket. Valójában életük különböző területei közül az érzelmeik területén vannak egyedi kilengéseik. A triviális információk leferásztják őket vagy nem tudják ezeket komolyan venni. Tudják, hogy egy gyors döntés sokszor hasznosabb, mint egy lassú rossz döntés. Másokkal szemben magas elvárásaik vannak. „A cél szentesíti az eszközt” szabály szerint élnek, ám az eszközökre is odafigyelnek. Gyakran a munkaimádat boríthatja el az elméjüket, ha tetszik nekik a munka vagy ebbe menkülnek. Őszinteséget követelnek barátaiktól, beosztottjaiktól. Párkapcsolatokban hajlamosak a másikat is dominálni és nagyon féltékenyek egy zárt kapcsolatban. Nehezen ismerik el magukban, hogy hibáztak és csak a béke kedvéért kérnek megoldások nélkül bocsánatot. Sokszor maguk próbálják megldani a gondjaikat. Úgy érzik egy barát fontosabb, mint többszár haver.


Ez alapján csináltam (de ezt ne nézd meg):

[link]

2015. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképp érdekes.:)

Bár azt korántsem merném állítani magamról, hogy kolerikus vagyok.

A leírás egy embertípust mutat be, nem feltétlenül engem, egyezések persze vannak. Köszi hogy fáradtál vele.:)

2015. ápr. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!