Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet olyan hogy a sors...

Lehet olyan hogy a sors alakitja a dolgokat ugy ahogyan lenniük kell, vagy a véletlen műve?

Figyelt kérdés
A mai hétvégém furán alakult és nem tudom jelnek tekintsem a történteket vagy pusztán véletlennek? Történt ugyanis hogy kaptam egy baráti meghívást egyik ismerősömtől két személyre, társaságomnak egy kedves lányt hivtam magammal (aki egyébként nagyon bejön nekem,és igazság szerint szeretnék is vele összejönni). Úgy esett hogy eltévesztettem a napot, a meghívás péntek estére szólt én meg szombat estére hívtam el a lányt,már ez elgondolkodtatott ,lehet a sors intézte ugy hogy kettesben maradjak vele? végül is kettesben töltöttük az éjszakát, buliztunk,koncerteztünk,iszogattunk,ezt megelőzöen a lány egyik ismerösét utcára dobták a szülei cuccaival együtt az éjszaka kellős közepén, aki sirva kért menjünk el érte a szomszéd városba,elhoztuk, aztán hárman a leánylakáson iszogattunk,zenét hallgattunk, aztán én a lánnyal egy szobában lefeküdtünk, külön ágyra persze,elment az éjszaka,mithoz mit nem a másnap, viszem haza a lányt, erre kik várnak? Hát a szülei, akik barátságosan meginvitáltak egy vasárnapi ebédre :) kérdem én,véletlen hogy egy hétvége alatt ennyire közel kerülök a lányhoz, ahhoz a lányhoz akit én annyira szeretnék páromnak tudni? Vagy netán a sors alakitotta igy hogy elmaradjon az előre tervezett program és segítsünk egy rászorulónak és még közelebb hozzon minket egymáshoz? Van sors? Van véletlen? Vagy már előre megvan irva hogy nekünk össze kell tartozni?:)

2014. aug. 3. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Is-is! Az hogy eltévesztetted az véletlen! De közrejátszott a sors is! Mivel tudod MINDEN OKKAL TÖRTÉNIK!!
2014. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ezt csak úgy hívom, "bevonzottad" magadnak :D úgy néz ki működik
2014. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden a véletlen műve, de ha az ember bármilyen szabályszerűséget talál, vagy véletlenül minden összejön, akkor rögtön a sorsra, karmára és hasonlókra fogja.
2014. aug. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló,valóban véletlen mondhatnám,de vagy igen jó hozzám a sors hogy egy hétvége alatt megadta nekem hogy megismerjem a lány barátnőit,munkahelyét,lakóhelyét,és még a szüleit is,ráadásul nála ,vele töltsem az éjszakát,vagy ez már a sors keze,ahhoz viszont túl sok ez együtt hogy csak a véletlennel lehessen magyarázni!
2014. aug. 4. 19:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a Sors-ban hiszel, ami meghatározza életed, az "eleve elrendeltetett"-ben hiszel.

Ha az eleve elrendeltetettbeen hiszel, fel kell adnod az "önálló akarat" létét!

.

Idézett példádban - én legalábbis - nem a Sors kezét, hanem a te hanyagságod látom kiindulásképp.

Megmagyazáznád, hogy lehet a pénteket aszombattal összekeverni másként, mint hatalmas nemtörődömséggel?

2014. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Én nem mondanám hogy a két nap összetévesztése nemtörödömségből következett volna,hiszen ha nemtörödöm volnék eleve nem fektetnék ily nagy hangsulyt a történésekre!hogy összekevertem a két napot,istenem megesik az emberrel,figyelmetlen voltam,de az utánna történtek már nem rajtam álltak,legalábbis nem közvetlenül csak rajtam,bárhogyan is történtek, nekem egy kicsit mégis furcsa volt!
2014. aug. 11. 20:07
 7/7 Adri+ válasza:
Szia.Annak a műve,hogy figyelik(monitorozzák)az életünk,RL ésIRL formában is.(parkba mész posztolod,neten posztolsz,..)rávezetnek arra, hogy mit tegyünk.Azhogy másnap találkoztatok kis figyelmetlenség, viszont nektek és családjaitoknak is jó lett,mégis ti is kellettetek. A jó cslldi lgkrt ticsináltá
2015. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!