Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek az ingás...

Mi a véleményetek az ingás jóslásról?

Figyelt kérdés
Ma megcsináltam, hogy a gyűrűmet egy cérnára húztam és a jobb kezemben tartottam, a könyökömet az asztalra tettem, hogy ne mozogjon, és körbe-körbe ment. Azt mondják, akkor lány lesz. Ez mennyire megbízható?
2009. dec. 2. 18:44
1 2
 11/14 anonim válasza:

én megcsináltam mamámnak anyunak is és persze magamnak is és mamának anyunak kijött :D Nekem még nincs gyermekem :). Nos én ezt másképpen tudom.


Egy arany karikagyrűt kell cérnára felfűzni és bal kézbe kell 3szor ejteni az ingát majd ha körbe megy akkor lány ha kileng akkor fiú lesz.

2010. máj. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Heló tisztelt válaszolók és kérdező nekem is van ingám ami hegyikristályból van és ha elkezd forogni akkor tisztulsz és kérdezhetsz az ingától dolgokat és megmondja de ne használdd rosszra! ha bővebb info kell irj privibe ;) nah Hi! :D
2010. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%

Szerintem 50%-ban megbízható,


ugyanis annyi az esélye, hogy lány lesz, vagy fiú, ha megszületik. Persze van még egy kis elhanyagolható rész, hogy hermafrodita. Sztem várd meg, amíg a doki mond valamit.

2010. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fiam lett, úgyhogy nem jött be...:)
2010. aug. 4. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!