Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mi a véleményetek az ingás...

Mi a véleményetek az ingás jóslásról?

Figyelt kérdés
Ma megcsináltam, hogy a gyűrűmet egy cérnára húztam és a jobb kezemben tartottam, a könyökömet az asztalra tettem, hogy ne mozogjon, és körbe-körbe ment. Azt mondják, akkor lány lesz. Ez mennyire megbízható?
2009. dec. 2. 18:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%

Nekem nem körbe ment, hanem egyértelműen vízszintesen oldalirányba mozgott, többször is megnéztem. Kislány lesz(-:

Erről ennyit!(-:

2009. dec. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Én is megcsináltam pár hete,nekem is és a férjemnek is kisfiút jelzett.Hát...kiváncsi vagyok,pár nap múlva megyünk 4d re ,remélem megmondják ki lakik odabent:-)))
2009. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom,h ezt nem neked kell csinálnod, hanem valaki másnak. Egyébként nekem kislányt jósolták ezek alapján múlt héten. Holnap du. megyünk 4D-re és akkor kiderül,h menniyre válik be ez az ingás jóslás.:-)
2009. dec. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Nekem az ingázással 2 fit és egy kislányt jósoltak. Eddig bejött a két fiú, majd kíváncsi leszek, hogy lesz-e egyszer majd lányom.
2009. dec. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
A bal kezemen keresztet rajzolt, a jobbon körözött... Passzolok és még várnom kell 3 hetet! :(
2009. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Bal tenyér fölött kell csinálni, nem lehet rajta se óra, se karkötő, se gyűrű. A bal tenyerünk mutatja a sorsunkat. Nekem 2 kislányt és egy fiút mutatott, mikor még nem voltam a 3.al terhes. 2 kislányom van , most 24 hetes vagyok és fiam lesz. A környezetemben kb. 30 embernek csináltuk meg, olyannak is aki még terhes se volt és mindenkinek bejött. Ha körbe megy, akkor lány, ha vizszintesen, akkor fiú és ha megáll, akkor nem lesz több. Én hiszek benne, miután eddig mindenkinél bejött.
2009. dec. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nekem a szülésig lányt jelzett mégis kisfiam van. :) Az elején még akartam benne hinni, de így....? :)
2009. dec. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ja és azt is jósolta, hogy fiú-lány-lány lesz, na eddig fiú-fiú. Remélem 33%-ban működik és majd a harmadik lány lesz. :)))

Előző voltam

2009. dec. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Én magamnak csináltam a hasam felett. Egy lányt és egy fiút jósolt. Mindkettő bejött, bár a kisfiú még a pocakomban van... :) Annyit csak, hogy nekem a már megszületettet is jelezte, tehát először körbe-körbe ment, aztán egyenes irányba. (az első vizsgálat előtt meg is ijedtem, hogy esetleg ikreket várok...) :)
2009. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most akkor ez hogyan működik? Azt is meg tudja jósolni, hogy hány gyerekem lesz? Akkor azt hogyan csináljam meg? Azt hittem egyszerre csak egyet lehet jósolni.
2009. dec. 3. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!