Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hiszel a kártyajóslásban?

Hiszel a kártyajóslásban?

Figyelt kérdés

Én szeretek jósolni,magamnak 1x vetettem kártyát eddig, a múltammal kapcsolatban és minden bejött. A barátaim mindig kérik hogy jósoljak nekik én pedig szívesen teszem (természetesen ingyen).


Szerintem nem kell túl komolyan venni,de azért ebben a zűrös világban jól eshet néha egy kis "támasz" a jövővel kapcsolatban.


2009. nov. 28. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
óó, elírtam, azthittem hogy a kérdésben a tenyérjólásról volt szó:(
2009. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%

Kedves 19:06

(Én a második válaszoló vagyok)

Csak mondanám kártyajóslásról és nem kenyérjóslásról volt szó.

Manapság sok mindenből jósolnak, még kávézaccból is.

Persze a jósok csak az ostoba hiszékenyektől próbálják kicsalni a pénzt. Ha egy jóslat valóra válik az csak véletlenül történhet.

2009. nov. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

én nem próbálom senkitől se kicsalni a pénzt,akkor jósolok ha megkérnek rá,és nem szoktam előtte kérdezgetni,mégis többször megmondtam a lapokból olyan dolgokat amiket nem mondtak.


köszi a tippet,majd kipróbálom a kávézaccjóslást is,úgyis imádom a kávét:))))

2009. nov. 28. 19:16
 14/16 anonim válasza:
90%

Picit hiszek benne,még nem josoltak nekem! Viszont az irásszakértő grafologus már elemzett az irásomból,és 95 százalékban bejött!

Hajrá,jo joslást kivánok:-)

2010. febr. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
75%
Én nem hittem amíg mamám nem jósolt nekem. Olyan mint egy boszorka. :D
2010. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiszem, hogy létezik kártyajóslás, vagy hogy pontosabb legyek, vannak emberek, akik próbálkoznak vele. De a kártyajóslás hülyeség. Ez nem hit kérdése, szimpla tény.
2020. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!