Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a horoszkópotokban?...

Hisztek a horoszkópotokban? Volt má olyan h beteljesült?

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:

hát.nekem már volt hogy jót mondott, de sokszor nem.biztos azért, mert ezek a szerencsétlenek nem érzéseket, hanem konkrét dolgokat raknak bele, mint az astroneten!és én még nem dolgozok és még a párkapcsolathoz is fiatalnak tartom magam!

de vannak jobbak is amik nekem be szoktak válni( mint pl. most is) : [link]

2013. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vót még.
2013. júl. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszönöm 1.-es:)

Tudom elírtam * már tessék :DDDD köszönöm a válaszod 2-es :DD

2013. júl. 24. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekesség a horoszkóppal kapcsolatban:

[link]

2013. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem volt már hogy bevált, de sajnos legtöbb esetben nem :/
2013. júl. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Az egész egy nagy baromság Képzeld el hány ember született azonos csillagjegy alatt akkor mindre igaznak kellene hogy legyen Válamikor egy elismert jósnő azt állitotta hogy x időben lesz egy sulyós betegségem. Nics egészségesebb vagyok mint valaha. Az életeset te magad irányitod
2013. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 lilluli0361 válasza:
Nem hiszek!
2013. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

egyszer történt velem valami, ami nagyon jelentős dolog volt. Mondom magamnak, ha ez nincs megírva a csllagokba, akkor nem is igaz ebből semmi.

Mondom a főnökömnek, aki nagy tudója volt a dolgoknak, nézze már meg, mi történt ezen a napon velem.

Másnap jön és faggatózik? Ügyvédnél voltam? kórházba voltam?

mert hogy jogi dolgokkal spékelt zárt helyről való szabadulást lát.

faggatózott sokáig, de csak elárultam neki, hogy ez bizony így történt.


Okozója voltam egy közlekedési eseménynek (magyarul leestek a csomagok a kocsi tetejéről, amit vezettem, de se közelben, se távolban nem voltak autók. A környezetem észre sem vette, mert azt a sávot éppen egy piros lámpa fogta meg.

Szóval akkor ott nem kórházból szabadultam, hanem a börtönből, (mint gondatlanságból elkövetett tömegszerencsétlenség okozója). És ez írva volt nekem arra a napra.

2013. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!