Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki tényleg probál a "vonzás...

Aki tényleg probál a "vonzás törvényének megfelelően"élni irna a tapasztalatairol, ill ha tényleg akart valamit az tényleg beteljesült?

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Rajtad múlik hogy teljesül-e amit akarsz, vagy megkapod-e amit akarsz. Nem az égből fognak potyogni rád a jó dolgok csak mert elhiszed és azt akarod. Tenni kell érte. Akkor működik, de ehhez nem kell vonzás törvénye, azt a gyenge embereknek találták ki akik nem bíznak magukban.
2011. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nagyon sokáig úgy éltem, hogy nem hittem benne, és semmi ilyen dologban. Egyszerűen hülyeségnek tartottam, hogy tudom befolyásolni, hogy mi történik velem. Boldogtalan voltam, szinte depressziós. Egy ideje viszont volt egy hosszabb utazásom, ami elég érdekes, eseménydús volt. Egy ideig nem is élveztem, mert negatív dolgok értek. Egyszer elhatároztam, hogy ennek így nincs értelme! Igenis pozitivan fogok hozzáállni mindenhez, és optimista leszek!!! Erre egész egyszerűen úgy jutottam, hogy végiggondoltam, lehet hogy nem lesz jobb, viszont ha negatívan állok a dolgokhoz, akkor ez biztos... és csak én fogok mégjobban szenvedni. Ezután csak jó dolgok történtek velem! Azóta is igy élek, ezt használom, és bejön! Sokan néznek hülyének, miután pedig sikerül minden, csodálkoznak hogy én ezt hogy csinálom? Nem kell hozzá csoda, vagy varázslat, egyszerűen csak hinni kell benne! Amíg egy picit is kételkedsz, nem fog sikerülni, csak hidd el, hogy minden jó lesz, és minden (még a negatív dolgok is) a te érdekedben történnek! Én boldog vagyok :):):)
2011. nov. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első éves egyetemistaként el voltam keseredve nem ment a suli, tehetségtelennek éreztem magam, teljesen bele betegedtem egyfolytában negatív gondolataim voltak.. Átraktak költségtérítésre és ez volt az a lépés mikor úgy döntöttem ez így nem mehet tovább, ha folyton azt mondom ezt nem tudom megtanulni, nem megy, meg fogok bukni úgyis lesz.. Nem tanulok ma sem többet, akkor is elég sokat tanultam,de nem ment, ma már visszavettek államilag támogatottra, ösztöndíjat kapok és idén végzem.. Élvezem a sulibajárást és mindenki azt mondja látszik rajtam a változás, felvirágoztam.. pedig egyszerűen csak úgy döntöttem elég volt a sajnálkozásból és nem azt mondom a terem előtt vizsgánál, hogy jajj nem fog menni, ahnem azt, hogy megtudom csinálni,semmi para, jó lesz..:)
2011. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha másoktól vársz bizonygatást, akkor ne várd, hogy sikerül. Pont ez a lényege. Hogy nem külső dolgok határozzák meg az életedet, hanem TE. Sok sikert!
2011. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.

Ha hiszel benne, ill. ha így élsz, akkor tudod mozgósítani a saját tartalékaidat. Nem vonzol be semmit - tehát semmiféle külső hatás nincs itt - hanem a saját lehetőségeidet használod ki jobban és ezért leszel átlagosan sikeresebb, vidámabb, stb.


Amúgy ezt placebohatásnak hívják.

2011. nov. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes számomra is.

Régebben csak elképzeltem a dolgokat, hogy "de jó lenne..." és mind beteljesült.

Az egyetem nappalin, mellette találtam egy tök jó munkát, baráti kapcsolatok, stb...

Minden úgy alakult, ahogy terveztem, pedig semmit nem tettem, nem is koncentráltam rá, csak elábrándoztam róla.

Minden nagyon szép, és tökéletes volt, aztán jött egy balszerencse sorozat, és magam sem tudom miért, de minden tönkrement.

Beteg lettem, pajzsmirigy problémákkal, össze-vissza vizsgáltak, gyógyszereztek, meghíztam, tanulni sem tudtam rendesen, a munkámat is elvesztettem, a barátaim is hanyagolni kezdtek, mert már nem voltam sem sikeres, sem szép, sem csinos, a szüleim sem álltak mellettem, csak azt hajtogatták, hogy dolgozz, csináld, légy vidám, de nem ment, mert erőm végére jutottam.

Most kezdek kijönni ebből.

Álmomban nem gondoltam, hogy velem ez megtörténhet, hogy 1,5 év alatt így a padlóra kerülök.

Nem gondoltam arra, hogy szerencsétlen leszek, mégis megtörtént, tehát nem én vonzottam be.

És a jón sem meditáltam egyáltalán, mégis megtörtént.

Nem tudom, hogy mi irányítja a világot, de nem hiszem, hogy mindent mi vonzunk be.

Tudom, hogy ki fogok jönni a bajból, de ez az én erőm lesz, és nem a vonzás törvénye.

Úgyhogy szerintem a pozitív gondolkodás igaz és fontos, de a vonzás törvénye nem úgy működik, ahogy az le van írva.

Szerintem ez csak önbecsapás.

2011. dec. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az egész felett te álsz! Ha mondjuk kitűzöl egy változást, akkor magadnak kell változtatnod, és nem várni, hogy a sültgalamb a szádba repüljön. A lényeg, hogy mennyire akarod,és mit vagy képes feláldozni a célért! És igen! működhet! :)
2012. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!