Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ti hisztek a Világvégében?

Ti hisztek a Világvégében?

Figyelt kérdés
Én szerintem hülyeség de sokan hisznek benne.

2012. nov. 6. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Igen, nagy az Isten állatkertje.
2012. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hiszek benne....de nem ebben az évben fog ez megtörténni. :)

Lehet addigra már a dédunokáink fognak élni mire lesz világvége.. :D

2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2012. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnád te, hogy mennyi világvégét túléltünk mi...


[link]

2012. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hiszek benne, egyszer biztos bekövetkezik. Ha mástnem, 4-5 milliárd év múlva a Nap lesz akkora, hogy a Földnek kampec.

Ha a kérdés a december 12-i (vagy 21.) állítólagos maja jövendölésről szól, akkor a válaszom nem.

2012. nov. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

Majd 5 millió 24-ben robban fel a nap és akkor lesz vége a Földnek.


De lehet nem jól emlékszem a dátumra... lehet 5 millió 5-ben történik :)

2012. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elfogy a Föld energiakészlete, kitör az atomháború, túlnépesedünk, eltűnik az ózonréteg. Ja, hogy most a maják, inkák, keresztények által megjósolt világvégéről van szó? Hagyjuk már..
2012. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindennek vége lesz, és talán minden kezdődik újból... De hogy december 21-én mi lesz, azt nem tudom. Az ilyen dolgokban nem hiszek. Érdekes módon mintha tavaly sokkal több kérdés lett volna ezzel kapcsolatban, és nagyobb lett volna a felhajtás.
2012. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Veccő Veronika hivatalosan úgy van, hogy a Föld még kb. 500 millió vagy valamivel több évig képes lakhelyet adni az életnek, legalábbis a mostani formájában (vagy a magasabb szintű életnek, most nem emlékszem pontosan) aztán annyira felmelegszik a hőmérséklet, hogy tovább már nem. Viszont maga a bolygó kb. 5 milliárd vagy 7,5 milliárd év múlva pusztul el, amikor a Nap nem felrobban, hanem akkora vörös óriás lesz belőle, hogy elnyeli a Földet is (három bolygó, a Merkúr a Vénusz és a Föld kerül be a Nap anyagába, dehát akkora már eleve folyékony halmazállapotban lesz) de a hivatalos álláspont szerint ne mrobban fel, fekete lyuk sem lesz belőle, stb. Persze ettől még előfodulhat talán bármi persze. Lehet hogy pont december 21-én... Talán a földönkívüliek megmentenek minket...
2012. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Utánanéztem, 5 milliárd valamennyi, elöször rosszul írtam :)


De majd ha Dalek Trak megjön, akkor kiegészíti.

2012. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!