Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet hinni a tarot kártyajósl...

Lehet hinni a tarot kártyajóslásba?

Figyelt kérdés
A neten kipróbáltam a tarot kártyajóslást, és ami a múltra és a jelenre vonatkozik nagyon gyanúsan egyezik. És a jövőről szóló jóslás is kb. megegyezik Feltettem még egy kérdést, ami az elsőhöz kapcsolatos, megint hasonló jelentése lett. És a jövőről szóló jóslás is kb. megegyezik. Még próbálkoztam más webhelyen is és ott is hasonló volt a helyzet. Szerintetek?

2011. nov. 13. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt az ideje, hogy helyére tegyünk pár dolgot.


A jövőt te alakítod, te tudod befolyásolni, mi hogyan lesz. Csak te vagy a felelős az életedért, senki más, főleg nem egy pakli kártya.


Ja és a jóslások azért jönnek be, mert tudatosan és/vagy tudat alatt bemagyarázod magadnak, hogy valóra válik, amit láttál.


Nem érdemes ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

2011. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt az ideje, hogy valóban tisztába tegyünk néhány dolgot. A tarot nem jóslásra, hanem sorselemzésre való. Lehetséges trendeket mutat meg, amelyek a jelen állás szerint megvalósulhatnak. A sorsodat azonban te irányítod, és ha másképpen szeretnéd alakítani, akkor változtatnod kell az irányon és másképpen fog alakulni.


Az interneten található "jóslások" kivétel nélkül csak játékok. A kártyák elemzését, ahhoz, hogy valóban azt olvasd ki belőlük, amit meg akarnak mutatni, évekig kell tanulni, gyakorolni.


Ugyanez vonatkozik a varázslónak öltözött, és mindenféle hangzatos boszorkány- és istenség/istennő-nevet viselő jósokra is. Aki valóban ért hozzá, azt fel sem ismered - ugyanúgy néz ki, mint bárki más.


Ismerek ilyen embert, és nincs okom kételkedni a szavában.

2011. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek (eggyel előtte író vagyok).

Nem állítom, hogy semmilyen mágia, természetfeletti dolog nem létezik, de ami itt a neten van, az tényleg csak játék. Pontosabban önbeteljesítő jóslat, ha elhiszed.

2011. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!