Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Lehet hinni a tarot kártyajósl...

Lehet hinni a tarot kártyajóslásba?

Figyelt kérdés
A neten kipróbáltam a tarot kártyajóslást, és ami a múltra és a jelenre vonatkozik nagyon gyanúsan egyezik. És a jövőről szóló jóslás is kb. megegyezik Feltettem még egy kérdést, ami az elsőhöz kapcsolatos, megint hasonló jelentése lett. És a jövőről szóló jóslás is kb. megegyezik. Még próbálkoztam más webhelyen is és ott is hasonló volt a helyzet. Szerintetek?

2011. nov. 13. 17:22
1 2
 1/13 anonim válasza:
nem
2011. nov. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet hinni nekik..Főleg azért nem mert ha egymás után többször megcsinálod mindig mást mond a jóslat.Az meg fizikai képtelenség hogy mindig ugyanazt jósolja...(azt senki nem hinné el,mert ilyen nem létezik)
2011. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet. Bármiben lehet, ha jól esik. Reptoidok, 404, prosztata masszázs... kinek mi jön be.
2011. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tarotkártya arra vakó, hogy társaságban hülyét csinálj magadból.
2011. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bleed ***** válasza:
100%

nos én foglalkozok tarottal ... már egy jó ideje

jósolgattam ennek annak idegeneknek aztán kinevettek hülyére vették a dolgot utána meg jöttek hetekkel később hogy ez is az is bejött ... meg máskor is jósoljak már meg nem e nézném meg a kolleganőjének is stb én sose mondta hogy márpedig hiygje el amit mondok.. mégis jött oda hozzám már oylan is a munkahelyen akivel életembe nem beszéltem egy szót se csak hallotta hogy iyelnnel foglalkzok és amit eddig mondtam bejött x y on illetőnek ... mondtam neki hogy örülök neki most mi a fenét mondjak laikusoknak

2011. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én is hiszek benne.
2011. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Lehet. De mivel a kártya (mint a legtöbb iylen dolog) a személyes erőteredre reagál, a netes programok ebből is kamuk. Menj el boltba, vagy csinálj egyet. A kártya választja ki az embert, úgyis.
2011. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha hiszel benne akkor igen:)

(én nem hiszek benne)

2011. dec. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hát én nem hiszek benne de ha te igen az se baj
2011. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!