Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Tenyérjóslás, lehet jelentősége?

Tenyérjóslás, lehet jelentősége?

Figyelt kérdés

Jobb kezes vagyok, és néhány éve észre vettem ( bár eddig nem adtam neki túl nagy jelentőséget), hogy ha elkezdek írni tollal, ceruzával stb. akkor megjelenik egy újabb vonal a kezemen, ami 'keresztül vágja' a többit, vagy áthalad az összesen. Ahogy befejeztem az írás, néhány perc múlva elmúlik. Igazából nem tudom van-e jelentősége.

De akkor ért hozzá, örülnék ha hozzátudna szólni ehhez valamit ! előre is köszönöm :)


2011. okt. 8. 16:34
 1/6 A kérdező kommentje:
aki*, elnézést.
2011. okt. 8. 16:42
 2/6 anonim ***** válasza:
kicsit fel fujod a dolgot :S:S:
2011. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

felfújnám, ha azt mondtam volna, hogy 'ennek biztos van valami jelentősége', de erről szó szincs. Csak egy egyszerű kérdést tettem fel, olyanoknak akik picit értnek hozzá.

Én így gondolom. : ))

2011. okt. 8. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:

"Állítólag" a bal tenyerünk vonalai a születésünkkor magunkkal hozott élet-eseményeket mutatják, a jobb pedig a valóban megtörténtek (szabad akarat alapján döntünk) szerint eltérést mutat a balhoz viszonyítva.

Szerintem nem kell ezzel sokat foglalkozni, hiszen ami már megtörtént, arról úgyis tudsz, ami pedig történni fog, lehet, hogy jobb nem tudni róla előre. Sorsunkat nem kerülhetjük el, de egy-egy konkrét eseménykor a döntés joga úgyis a tied.

2011. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a tenyervonalak (is) eletünk vegeig valtoznak. Különben hogyan tudna "josolni" egy tenyerjos, ha mindig ugyanazt mutatna a tenyer?

En is ugy tudom, hogy a bal tenyerünk vonalai a születésünkkor meglevö adottsagokat mutatjak, a jobb pedig amit kihoztunk, ill. a születesünk ota alakitott eletünkböl kihozhato belöle. Bocs a magyartalansagert. :)


Igy szerintem aggodalomra semmi ok, mert ez nem jo vagy rossz elöjekl, hanem egyszerüen csak egy uj vonal. Ami persze valamit jelent, eppugy, mint ahogy a szivvonalbol is kiolvashato valami meg mindegyikböl, ebböl is.

Kevesbe ertek a tenyervonalakhoz (bar van egy könyvem erröl), de azt tudom, hogy ez nem ugy megy, hogy egy vonal athuzza a többit, akkor az egy "veszjoslo jel" lenne! Pl az erös megerzesekre utalo vonal (bocs, a rendes nevet mar nem tudom) athuzhatja az elet-, sors-, szivvonalat es az azzal parhuzamos vonalat is.

2011. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*azzal parhuzamos vonalat=fejvonal
2011. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!