Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezek az utcai cigányasszonyok,...

Ezek az utcai cigányasszonyok, akik odamennek az emberhez, hogy "tenyérjóslás aranyom? " ők valóban tudják a tenyérjóslás szabályait, vagy csak hasraütésszerűen mondanak valami jövőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kérnek pénzt cserébe? Én mindig nemet mondok nekik tehát nem tudom.
2010. jún. 10. 13:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy van-e aki tud, de 99% nem képes tenyérjóslásra. Rám is rámszállt egy-kettő hogy: "Megmondjam a valót? Naaa, csak egy ötszázast adjon má'" meg hasonlók :S
2010. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen a cél, hogy elővedd a pénztárcádat...
2010. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

hát igen, gondoltam hogy nem igazi tenyérjósok, csakhát mégis csak ott a cigány kártya, meg egy cigányasszonyról talán előbb elhiszem (ha normálisan viselkedik) hogy tud jósolni, mert ők olyan nem is tudom, van valami misztikus kisugárzásuk...

A múltkor pl a margitszigeten jött oda hozzám egy teljesen normálisan, tehát nem is valami koszos aluljáróban...

2010. jún. 10. 13:30
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Hozzánk a békási piacon jött oda egy cigánynő..öreg.. anyumnak vmi olyasmit jósolt,hogy van 1 szőke meg egy barna pasi és a barnát szereti..:D meg hogy nagyonsok pénzt fog keresni és hogy vissza fog menni pénzt adni neki..:D és kért egy 5.000-est..:S anyum meg odaadta neki..két órán át szidtam hogy milyenhülye hogy adott neki 5.000-et:S
2010. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
84%
Kisugárzás...hát nem tudom.Én nem hiszek benne,bennük meg még inkább nem.
2010. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

13:37 vagyok,és egyébként 20.000-et kért:S

csak anyum mondta h ne vicceljen már..

erre meg a cigánycsaj elkezdte átkozni meg minden hogy majd isten megveri anyumat amiért nemadott neki pénzt..:D aztán anyum a kezébenyomott egy 5.000-est aztán elmentünk..

2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
cigány, azaz már az sem igaz amit kérdez, nemhogy az amit mond..
2010. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

"erre meg a cigánycsaj elkezdte átkozni meg minden hogy majd isten megveri anyumat amiért nemadott neki pénzt..:D"


ez olyan mint a drag me to hell film-ben mikor az öregasszony megátkozza a főszereplő lányt :Đ

egyébként durva, nem gondoltam volna hogy ilyen sokat is kérhetnek :/

2010. jún. 10. 13:43
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
békás már csak ilyen drága hely.:D
2010. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%
a mamámnak is jósoltak gyerekkorában pesten csak ugy odament hozzá és azt mondta hogy 30 évessen változás lesz z életében nem hitte el de aztán 30 évessen elköltözött győrbe uly életet kezdeni egy uly férfival.
2010. jún. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!