Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Ezek az utcai cigányasszonyok,...

Ezek az utcai cigányasszonyok, akik odamennek az emberhez, hogy "tenyérjóslás aranyom? " ők valóban tudják a tenyérjóslás szabályait, vagy csak hasraütésszerűen mondanak valami jövőt?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kérnek pénzt cserébe? Én mindig nemet mondok nekik tehát nem tudom.
2010. jún. 10. 13:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
"uly" :D
2010. jún. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

"Hozzánk a békási piacon jött oda egy cigánynő..öreg.. anyumnak vmi olyasmit jósolt,hogy van 1 szőke meg egy barna pasi és a barnát szereti..:D meg hogy nagyonsok pénzt fog keresni és hogy vissza fog menni pénzt adni neki..:D és kért egy 5.000-est..:S anyum meg odaadta neki..két órán át szidtam hogy milyenhülye hogy adott neki 5.000-et:S"


Nekem pontosan ugyan ezt jósolta egy csöves, csak nőkkel (mivel férfi vagyok) és beérte "adjon mán egy kis papír pénzt is, ne sajnálja"-val.

2010. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Még ha értettek is hozzá korábban, mára biztosan csak egy-kettőnek lehet hinni, ugyanis ezek nem előre, hanem visszafele fejlődnek. Ma csak dőzsölnek (a többség).


Mindenesetre én alkalmat sem adok nekik, ha meglátok egy cigényt az utcán, akiből kinézem, hogy bármilyen módon is zaklatni akar, átmegyek a másik utcára. Szerencsére itt még nincsenek annyian, hogy 100 méteren 50x kelljen átmásznom a túloldalra. Remélem, ezt nem is fogom megélni.

2010. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
100%
13:51,uly-as XD Nem hiszem,hogy ezt pontosan tudta,legfeljebb beletrafált :)
2010. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hozzánk a balatonon jött oda egy cigányasszony, apum és a húga ültek csak akkor a törölközőinknél, és a cigányasszony meg odaült,h milyen szép házaspár és hagy jósoljon már nekik, ők elhküldték,de az unokatesóm drága öngyújtója pont akkor eltünt ...


szóval:

1. még arra se jött rá a nagy tehetségével,h nem is egy pár,akikhez odament

2. lopott


szóval én nem hinnék ilyeneknek...

2010. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ha megkérdezed, akkor megmondja a jövődet, azt fogja mondani, hogy nem sokára késsel ki fognak rabolni.
2010. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
akkor *új igy már jobb:)
2010. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
sztem értenek hozzá valamilyen szinten,na de nehogymár egy cigányasszony mondja meg a jövőmet...főleg pénzért..
2010. jún. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
tuti h. csak a lóvéra utaznak.
2010. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 finu válasza:

13 : 37

anyádnak nem sok esze van mit ne mondjak..-.-

2011. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!