Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak itt meditáló fiatal...

Vannak itt meditáló fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a mai 10-20 évesek között mennyien meditálnak rendszeresen a lányok közül?


Kort is írjatok!


2011. máj. 21. 13:33
1 2
 11/20 skarma ***** válasza:

Első vagyok.

Reiki meditációról én sem hallottam még.

Amikor megkaptam a reiki beavatásom, akkor csinálta a mester, és utána mindenki elmesélte, nagyon bensőséges volt, mert kevesen voltunk.

Egyébként miért meditálsz? Érzed, hogy nyugodtabb vagy tőle, vagy vallás miatt(mondjuk buddhista vagy)?

És ezen kívül milyen spirituális dolgokkal foglalkozol?

Korod?

2011. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Egy újságban olvastam a buddhizmusmosról, hinduizmusról és valamiért vonzott, ez kb. 15-16 éves koromban volt először.


Aztán egyre több helyen utána olvastam dolgoknak, közben találkoztam a meditáció és jóga különböző fajtáival is és egyre jobban érdekelt, hogy én magam is kipróbáljam ezeket a gyakorlatokat. Valahogy belülről jött az, hogy ez a helyes út.


Kb. 1,5 éve meditálok kezdetben csak heti 2-3 szor, de tavaly október óta mindennap legalább napi 1 órát meditálok, valamikor reggel, valamikor este. Igazából reggel jobb, mert este volt, hogy elaludtam közben, főleg amikor kezdtem meditálni az elején, vagy ha fáradt voltam esetleg tanulás miatt.


Egyébként a fentiek ellenére nem tartom magam se buddhistának, se hindunak, de ez a két vallás áll talán a legközelebb hozzám, ha választani kellene a nagy vallások közül.

2011. máj. 23. 17:21
 13/20 A kérdező kommentje:

Csakrafeltöltést is szoktam időnként alkalmazni, általában meditációt ezzel egészítem ki.

21 éves fiú vagyok.

2011. máj. 23. 17:27
 14/20 skarma ***** válasza:

megint csak első vagyok.

na ez érdekes, a spiritualitás nekem is 16 éves koromban kezdődött, de nekem egy könyvvel, a címe Beavatás.

Én igazából ritkán meditálok, de folyamatosan tudatosodok, igaz, lassan, de biztosan :)

Nyugodtabb lettem, pozitívabb, és kissé magányosabb is, biztos te is így vagy ezzel. De ez a magány elég gyakran átcsap jótékony egyedüllétbe. :)

Nekem is a buddhizmus a leginkább megfelelő vallás, de én a kereszténységgel kombinálom (pl szoktam imádkozni és Amennel zárom, de igazából ennyi a kereszténység...)


Ha szeretnél ilyen társaságba járni, pl most június 5.-én lesz a Napfényes Fesztivál Pesten. Én minden évben megyek, nagyon szeretem és tele van olyan emberekkel, akik olyanok, mint mi. Egész nap érdekes előadások mennek, fejlesztő tréningek, és nagyon finom vega kaják vannak, meg cukor-, tej-, tojásmentes sütik. :))

2011. máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Igazából elég sok mindenre nyitott vagyok. Pl.: elfogadom, hogy lehetnek szellemek, húgom már egyszer látott is egyet a fürdőszobában és halálra rémült tőle.

Idegen világok létezését sem zárom ki. Sokat olvasok a természetfeletti jelenségekről is. De ezeken kívül még számtalan téma érdekel és foglalkoztat, sokat filozofálok, elmélkedem, ha időm engedi.


Aki akar nyugodtan írhat privátot, felvehet msn-re, szívesen társalgok akármiről!

2011. máj. 23. 17:32
 16/20 skarma ***** válasza:

még mindig első vagyok.

Az én családomban is van olyan, aki lát szellemeket. A nővéremnek meg jövőbelátó álmai vannak, igaz csak a saját jövőjéről szólnak, de bejönnek :D

Igazából a családban mindenkinek vannak fura dolgai.

Te vega vagy?


Ha akarsz beszélgetni és filozofálgatni, itt az msn címem: dordzsi@hotmail.com :)


De előre szólok, ha barátnőt keresel, arra alkalmatlan vagyok.

2011. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Semmi gond, barátnak is nagyon örülök.


Egyébként én szemivega vagyok. Ja és erről jutott eszembe, hogy én magam is rendszeresen álmodok a jövőről, pontosabban a másnappal kapcsolatban, amikor felkelek, de nem ilyen részletes és tiszta álmok ezek. Ilyenre kell gondolni pl.: az egyik álmomban felgyulladt az iskolám, másnap meg nagy tűzről mutatnak híradásokat a tv-ben.


Felveszlek msn-re, köszi, hogy megadtad a címed.

2011. máj. 23. 19:28
 18/20 anonim válasza:
16 vagyok és minden reggel meditálok
2011. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Emberek, valamilyen meditációs könyvet/cikket tudnátok nekem ajánlani? Ami nektek tényleg segített?

Letöltöttem a Beavatást, de azért még kíváncsi lennék.

Még mindig 17/l.

2011. jún. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én is szoktam meditálni :) 16/L
2011. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!