Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Vannak itt meditáló fiatal...

Vannak itt meditáló fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy a mai 10-20 évesek között mennyien meditálnak rendszeresen a lányok közül?


Kort is írjatok!


2011. máj. 21. 13:33
1 2
 1/20 skarma ***** válasza:

Nem szokásom úgy leülni, hogy kijelentem, hogy én most meditálok, de igen gyakran relaxálok, figyelek magamra, és alapjáraton ilyen beállítottságú vagyok.


18/L

2011. máj. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 skarma ***** válasza:

Első vagyok.

Miért érdekel?

2011. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én még sosem meditáltam,de szeretnék..sajnos nem tudom hogy hogy kell neki kezdeni(meg folytatni se tudom..)És nem tudom mi történhet ilyenkor,mit éreznék.Ezért egy kicsi félnék is tőle.12L
2011. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Én is szoktam. 17/L
2011. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Engem ez azért is érdekel, mert egyrészt jó lenne valakivel közösen beszélni a meditációról, megosztani a tapasztalatokat, illetve ismerkedni, ugyanis nincs egy ismerősöm sem, akit érdekelne ez vagy meditált volna akár egyszer is. Másrészt, szeretnék találni olyan lányt, akivel közösen elmehetnék ilyen meditációs programokra, egyedül még nem mentem el. ( Debrecen mellett lakom egyébként. )


Harmadrészt, bár fiú vagyok úgy vélem a lányok sokkal nyitottabbak a meditáció és egyéb különleges jelenség felé, ezért is őket kérdeztem inkább.


Ja és végezetül barátnőt is szeretnék, ehhez jó lenne olyan lányt találni, akivel legalább egy közös témánk, érdeklődési körünk van. :)

2011. máj. 22. 10:14
 6/20 A kérdező kommentje:
A 12 éves lánynak segítségképpen írtam privát üzenetet.
2011. máj. 22. 10:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Ó, én sokat meditálok a dolgokon 20l
2011. máj. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 skarma ***** válasza:

Első vagyok.

A meditációról hogyan lehet beszélni? Csak gyakorolni lehet, nem? :)

Miért akarsz ilyen központba menni? Szeretsz másokkal meditálni? Vagy a vezetett meditációt szereted?

(én régen mindig azt hittem, hogy a meditáció az olyan egyszemélyes kaland, a szüleim is úgy csinálják, de a reiki mesterem olyan jól levezetett egy meditációt, hogy én azóta is azt részesíteném előnyben)

2011. máj. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

még eddig csak egyedül meditáltam, de állítólag, ha többen meditálnak csoportosan ott sokkal nagyobb energiák összpontosulnak és elvileg nagyobb a jótékony hatása is, engem ezért érdekelne a csoportos meditáció


amúgy egyedül is jól el tudok mélyülni, ha olyan napom van

2011. máj. 23. 14:35
 10/20 A kérdező kommentje:

vezetett meditációval, pontosabban jógameditácóval kezdtem mp3 lejátszóra rápakoltama egy félórás anyagot, amiben végig mentem a baloldali energiaközpontokon valahogy így kezdődött


A reiki meditációt még nem próbáltam, de érdekelne? Mit tudnál róla írni? Ja és eddig mint írtam én is csak egyedül szoktam meditálni. Van, amikor valamilyen hanganyagra máskor vezetett meditációra.

2011. máj. 23. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!