Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásokban? Jósolta...

Hisztek a jóslásokban? Jósoltattatok már párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Én hiszek benne, és már 2.szor jósoltattam. Teljes mértékben hiszek benne és meglepő hogy mennyire ismernek minket a kártyákból, igaztat mondanak. Van akinek mondott olyasvalamit a jósok ami beigazolódott? milyen tapasztalataitok vannak?


22L


2011. márc. 25. 12:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ez nem is allahtna messzebb a valosagtola mit az iment irtal. Sot szedettvetett hazugsag amikor azt irod, hogy :



""""Csak mielőtt a cinikus fórumozók elkezdenének a látnokokról papolni leírom hogy emberrablási és gyilkossági ügyek felderítésében egyre gyakrabban alkalmazzák a világ rendőrségei a látnokokat és ami még lényegesebb sikerrel."



Az usaban elek. SOHA EGYETLEN EGY ESETET NEM TALALSZ AZ USA TORTENELMEBEN, AMIKOR AZ UGYET EGY PSYCHIC SEGITSEGEVEL OLDOTTAK VOLNA MEG. EGYETLENEYGET SEM TALALASZ. PROBALKOZAST TALALASZ, DE A HIVATALOS ALLASPONT, HOGY AHELYETT, HOGY AZ IGAZI BUNOZOT ULDOZNEK, ARRA B@SsZAK EL AZ IDOT, HOGY EZEKET AZ ONJELOLT HULYEKET HALLAGTJAK MEG MERT A TARSAADALMI NYOMAS.


pont szerencse alapon tortent barmi eredmeny, azaz minden esetben amikor reszeredmeny volt - mert mint mondtam egyetlen ugy attoreseben sem vett reszt psychic- a reszeredmeny logikusan kikovetkezteheto volt. Pl erdo mellett megtamadott lany holtteste az erdoben volt megtalalva...



Sylvia Brownie is hazudik, sot a videok kozul ahol epp " segitsegere van az embreknek vagy epp onjelolt formaban a rendorsegnek mindig MINDIG hibazott(hibazik) a legvalszonibubb dolgot mondja.


Shawn Hornbeck esetben konkretan azt mondta a hatosagoknak es a szuloknek, az elrabolt kisfuval kapcsolatban HOGY MEGHALT ES A GYILKOST IS "PONTOSAN LEIRTA" mert ez volt a legvaloszinubb feltetelezes.


Csak nem jott be. a fiu epen egeszsegesen elokerult nehany nappal kesobb... A szulok meg mar megisrattak mert voltak olyan barmok mint egyesek itt a formumon es hittek ezekben a baromsagokban. Jaaaaaaaaa tudom am, tele van latnnokkal ez a fold, en meg gonoszan pont egy csaloba futottam bele.


nagyon nagyon mellelottel az okoskodasoddal, mert errol irta a lanyom a szakdolgozatat es segitettem benne neki.



egyre tobben hasznaljak a latnokokat egyre nagyobb sikerrel mi?:))))


jarj utana mielott baromsagokat terjesztesz, es ne a fokusz musorbol probalj meg tajekozodni.

2011. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11:54

Örülök, hogy vannak még itt normálisa emberek:)

2011. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
A válasz írója 55%-ban hasznos válaszokat ad. A te szavad is aztán Szentírás gondolom, te USA-ban élő nagy tudós! :D
2011. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ilyen az irigység:D
2011. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

a szellemi fogyatekos beirasokon kivul sikerult e talalni peldat, vagy csak savas felbufoges esete forog fenn???



nem csak butak vagytok meg parasztok is. Szerinted mennyire erdekel, ha egy autista bebufogi, hogy nem hiszi el a lanyom mitrol irt dolgozatot???


aaaaa dehogy. buta is vagy meg paraszt is. En meg tudom mi a teny, mert segitettem a kutatasban neki.


Ti meg menjetek joshoz oszt koltsetek a penzeteket.:))) idiotak

2011. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!