Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásokban? Jósolta...

Hisztek a jóslásokban? Jósoltattatok már párkapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Én hiszek benne, és már 2.szor jósoltattam. Teljes mértékben hiszek benne és meglepő hogy mennyire ismernek minket a kártyákból, igaztat mondanak. Van akinek mondott olyasvalamit a jósok ami beigazolódott? milyen tapasztalataitok vannak?


22L


2011. márc. 25. 12:35
1 2
 1/15 anonim válasza:

En is szeretnek egyszer elmenni de nem volt meg alkalmam.De en altalaban megalmodom,hogy mi fog tortenni,szoval en vagyok sajat magam josa.Probald meg ,hogyha almodsz valamit,es reggel felkelsz fura erzessel,akkor probald meg kikovetkeztetni ,hogy mire is utalhat,es meglatod hogy bevalik.


Az almokat sem kell figyelmen kivul hagyni,eppugy mint a kartyajoslast.

2011. márc. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én sem személyesen jósoltattam, hanem telefonon.

Nagyon érdekes, hátborzongató, de hihetetlen hogy szinte az összes dolog amit mondott az igaz, és felnyitotta a szemem! Szinte semmit nem mondtam, és tudta mi a bajom!

2011. márc. 25. 12:42
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

bamulatos, felelmetes, hihetetlen.


Mar az, hogy mennyire naiv vagy

2011. márc. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Én 3x voltam de egyik sem párkapcsolat miatt, hanem más. Az első tök poénból, a barátnőmet kísértem el, aztán egyszer meg véletlenül úgy jött, hogy lehetett és a harmadik egy buliba. Szándékosan nem mennék jóshoz, ezeket is csak a poén kedvéért és nem lebeg előttem, hogy ezt meg azt mondta. Nagyon sokminden valós dolgot mondtak, sokminden beigazolódott. A második viszont mondta, hogy van egy srác akinek az anyja itt, a tesó ott, ő meg amott, apja meghalt, és kb. az egész életét elémbe terítette, és van egy másik fiú aki hamis, abba ne bízzak. Az első lett a férjem, 11 éve vagyunk együtt és sokminden bejött amit anno jósoltak. (az első kettő kávéból volt, a harmadik kártya)
2011. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
jajj édesem kérdező, kis naív:)
2011. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ne dőlj be a jósoknak!

Ajánlom figyelmedbe Criss Angel Mind Freak című műsorát, ahol az ilyen csalókat buktatja le.

Az egyik epizódban "jósolt": kivágott horoszkópokat egy magazinból és a kártyákra ragasztotta őket. Mivel ezek általános dolgokat tartalmaznak, így az összes vendége úgy érezte hogy róla szólnak a jóslatok, holott csak összeszedett pár sort, ami az emberek 90%-ra jellemzőek, minden konkrétum nélkül. Nem kicsit érezhették magukat hülyének:)

2011. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Anyám egyszer még kb 12-13éve kapott ajándékba egy pakli cigánykártyát, először nem nagyon foglalkoztatta a dolog, aztán csak úgy kíváncsiságból elkezdett foglalkozni vele és az idő múlásával egyre gyakrabban. Azóta jósol de még sosem kért érte pénzt sem ajándékot se semmit. Az ismerősei szoktak jósoltatni vele, pedig sosem reklámozta magát. Az a legérdekesebb benne hogy nagyon sok mindent megjósolt, házasságot, betegséget, baleseteket, emberek halálát stb, még azt is képes megmondani pl hogy mi mennyi időn belül várható. Én részemről természetesnek veszem hogyha valamit megjósol akár velem kapcsolatban is, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget, nem mintha nem hinnék benne, de nem is mondom azt hogy hazudozás meg kitaláció az egész. Nem rakom le a voksom egyik tábor mellett sem. Azt viszont elismerem hogy valahogy működik a dolog és nekem ennyi elég is az egészből. Van jobb dolgom is minthogy azzal foglalkozzak na vajon ez miért hogyan jött össze? Meg azt figyeljem állandóan hogy na bejött? megtörtént? Áh nem! De! Az átverésekről meg annyit hogy sajnos a jósok közt is vannak csalók. De mondjon nekem valaki olyan közösséget, szakmát,munkahelyet,iskolát,foglalkozást ahol nincsenek haszonleső hazug szemétládák.
2011. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

utolso: tobb ponton is santit amit leirtal. Nekem egyebkent attol neha viszketogorcsom van amikor azt mondjatok egyutterzoen, hogy jaaaaaaaaj sajnos a josok kozott is van csalo.


Szerintem meg csak az van. Illetve van olyan aki nem csal, mert o maga is elhiszi, hogy valamit meg tud josolni.


Azert gyanitom, hogy a draga jo anyad is talan ez utobbihoz tartozik, mert ha eddig az emberiseg tortenelmeben meg egyetlen egy embernek nem sikerult megjosolnia semmit, valoszinuleg az nem veletlen.


Persze tudom, en is megjosoltam a japan foldrengest. Nem kellett hozza mas, mint tudni, hogy japan egy toresvonalon fekszik es csak varni egyszer beteljesedik.



Javaslom neked: tessek josoltatni 5 dolgot, 3. szemelynek. Lassuk bejon e akar 2 joslat is abbol. Neked hiaba mondom, mert ha neked josol nem masnak, aki ott sincs, akkor majd megjosolja, hogy holnap te barnakenyeret reggelizel es csakazertis veszel a boltban egyet. Nekem se josoljon, mert nekem mar josoltak elegen, es pont ugy jon be mint az ima. vagy bejon vagy nem. ha nem, akkor a valasz, hogy maaaaaaaaaaaaaaaaaajd valamikor az eletemben bejon, ha meg bejott, akkor az, hogy ugye megmondtam.


ocska leanyregeny ez, es sosem allna ki semmiklyen probat.

2011. márc. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Az én egyik rokonom is jós. Az igazság hogy valami bejön a jóslatokból valami meg nem, a kártya meg csak a jelenlegi helyzetet képes megmutatni. Jósok közt is van különbség, valakinek rendszerint nagyon sok jóslata a beigazolódik, van akinek hébe-hóba egy-egy. Vannak köztük csalók és vannak köztük tisztességes emberek is. Aki nem akar hinni benne, meg szarik az egészbe az foglalkozzon mással, aki meg hisz benne az meg hát...jobb ha inkább nem mondja el senkinek, mert hülyének nézik és örüljön annak hogy legalább ő néha-néha tudja hogy mitől kell tartania vagy mi az a mi várható a közeli jövőjében. A távoli jóslatokról pedig annyit hogy jóskártyákból igazán nem lehet sokévvel előre megjósolni dolgokat ahhoz látnoki képesség kell. Csak mielőtt a cinikus fórumozók elkezdenének a látnokokról papolni leírom hogy emberrablási és gyilkossági ügyek felderítésében egyre gyakrabban alkalmazzák a világ rendőrségei a látnokokat és ami még lényegesebb sikerrel.
2011. márc. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Bocsánat a sokszor szó kimaradt. Sokszor sikerrel. Mert sajnos még így sem sikerül mindig megtalálni az elkövetőket vagy megtalálni az elrabolt áldozatot élve vagy holtan.
2011. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!