Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jó lenne tudni, mi fog követke...

Jó lenne tudni, mi fog következni. Kinek vált már be valamilyen jóslás, ti miben "hisztek"?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van, csak várom hogy valami kicsit javuljon, kicsit jobb legyen.

Most olyan élethelyzetben vagyok, amikor nem lehet tudni azt se, hogy holnap mi vár ránk, nem hogy egy év múlva.

A sors is hozhat sok meglepetést, amit nem befolyásolhatok, és nekem is több dologban döntenem kell, de persze olyan dolgokról van szó, amiről most nem tudom, mi a helyes, utólag meg mindenki marha okos lesz, ha nem ezt tettem volna, hanem azt választom, akkor bezzeg...


Már annyira befordultam, arra gondoltam, kíváncsiságból jósolni kéne, de hiába ír a horoszkóp is munkát, és hiába adta ki a kártya is, csak vágyálom maradt, mégsem hívtak vissza sehová, legfeljebb egy-egy interjúra sikerült bejutni, egy ideje még olyan hirdetést se találok, amit érdemes lenne megpróbálni.


Olyan jó lenne tudni, hogy lesz-e jobb is, hogy egyáltalán érdemes-e még bármiben reménykedni... Kicsit feldobna, ha tudnám, hogy igen, vagy legalább új REMÉNYT kapnék.


Nektek milyen jóslás vált be eddig?

Magadnak jósoltál, vagy jósoltattál valakivel?

Mennyi idő után váltak be ezek?


2011. jan. 25. 10:14
1 2
 11/15 anonim válasza:

Én Melittánál voltam...3szor.

Az első alkalommal olyat mondott, hogy sehonnan nem tudta volna kikövetkeztetni, de rohadtul bejött neki. Közölte- egyik év novemberében voltam ott-, hogy következő év tavaszán költözést lát. Bejött. A párom szakított velem, és pontosan tavasz közepén el kellett költözzek.

Amikor újra ott voltam, azt mondta, az exem majd megpróbál vissza szerezni. Ez is bejött neki.

Aztán gyereket is jósolt-hogy rendes védekezés mellett is becsúszik x évre, na ez az egy nem jött be-szerencsére.

2011. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én már egy ideje Tarot kártyát vetek, és általában be is jön, habár nem annyira konkrét jóslatokat mond, hanem "ha ezt teszed, ez történik"-jellegű dolgokat, de ez nálad sztem még előny is:)
2011. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hazug és ámító útra visz minden tenyérjóslás és minden kártyavetés! Tenyérből ugyan kiolvashatók bizonyos jellemvonalak, de sorsok soha! Olyan ez mint, amikor valaki megismerhet egy kést, annak élét, anyagát, de azt, hogy mire fogják felhasználni, operálásra, vagy ölésre, azt nem!
2011. jan. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Próbáltad már?
2011. jan. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Miért, csak akkor lehet véleményem, ha próbáltam?

Tudod, az okos ember más kárán tanul.Egyébként meg a drogokat sem kell kipróbálnod, hogy tudd, mit tesznek az ember életével.

2011. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!