Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Jó lenne tudni, mi fog követke...

Jó lenne tudni, mi fog következni. Kinek vált már be valamilyen jóslás, ti miben "hisztek"?

Figyelt kérdés

Annyira elegem van, csak várom hogy valami kicsit javuljon, kicsit jobb legyen.

Most olyan élethelyzetben vagyok, amikor nem lehet tudni azt se, hogy holnap mi vár ránk, nem hogy egy év múlva.

A sors is hozhat sok meglepetést, amit nem befolyásolhatok, és nekem is több dologban döntenem kell, de persze olyan dolgokról van szó, amiről most nem tudom, mi a helyes, utólag meg mindenki marha okos lesz, ha nem ezt tettem volna, hanem azt választom, akkor bezzeg...


Már annyira befordultam, arra gondoltam, kíváncsiságból jósolni kéne, de hiába ír a horoszkóp is munkát, és hiába adta ki a kártya is, csak vágyálom maradt, mégsem hívtak vissza sehová, legfeljebb egy-egy interjúra sikerült bejutni, egy ideje még olyan hirdetést se találok, amit érdemes lenne megpróbálni.


Olyan jó lenne tudni, hogy lesz-e jobb is, hogy egyáltalán érdemes-e még bármiben reménykedni... Kicsit feldobna, ha tudnám, hogy igen, vagy legalább új REMÉNYT kapnék.


Nektek milyen jóslás vált be eddig?

Magadnak jósoltál, vagy jósoltattál valakivel?

Mennyi idő után váltak be ezek?


2011. jan. 25. 10:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy állandó jósnőm az ezo tévénél. Amit eddig mondott minden bevált.Mivel ez nem a reklám helye, így nem írhatom le a nevét.
2011. jan. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

XD

Bocs, de annyira még nem vagyok elborulva, hogy tévés jósnőt keressek fel.

:)

2011. jan. 25. 10:27
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

"Olyan jó lenne tudni, hogy lesz-e jobb is, hogy egyáltalán érdemes-e még bármiben reménykedni... Kicsit feldobna, ha tudnám, hogy igen, vagy legalább új REMÉNYT kapnék. "


Na ez az, amit gátlástalanul kihasználnak az ilyen szélhámosok.

2011. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

:) ... én meg jóóól kicsellózok velük.

Az a ciki, hogy másoknak tudok jósolni, még legtöbbször be is jön, van is kártyám, többféle is, inga, és egyebek, de nevetséges módon magamnak nem tudok.

Ezért érdekelne, hogy milyen MÓDSZER az, ami másoknak a legtöbbször bevált.

2011. jan. 25. 10:36
 5/15 spyke93 ***** válasza:

"A sors is hozhat sok meglepetést, amit nem befolyásolhatok"

ha igy álsz hozzá a dolgokhoz akkor persze hogy nem...

De igen is befolyásolhatod!!!

Szerinted az M1-es is magától jött létre???(jó ez talán rossz példa mer az szinte csak föld XD)

De most komolyan ilyen hozzáálásal semmi nem jön össze...

Ha nem megy kérj segítséget...

2011. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na, elmondom az én véleményemet.

Olyan, hogy valaki tudja/megmondja a jövőt, nincs. A jövőnket csakis mi alakíthatjuk, a legapróbb dolog is változtathat rajta. Ha egy jóslat mégis beválik, az azért van, mert elve úgy alakítottad, hogy blekerülj abba a helyzetbe, ami előidézte azt a valamit. Példa: Azt mondja egy jós, hogy fél év múlva egy szórakozóhelyen megismered a nagy őt. Mit teszel? Minden hétvégén bulizol, naná, hogy találkozol egy szimpatikus akárkivel, mivel kerested és aki keres, az talál. Tehát eleve úgy csináltad, hogy be is váljon. Ha nem jártál volna el sehova, nem találkoztál volna senkivel lám, nem is vált be a jóslat.


Szóval jövőbelátás nem létezik, csak kihasználják a helyzetedet és ők ezzel jól keresnek.


Másik imádott tényező, hogy ha ezek az ezoguruk segíteni akarnak, mert szeretet így meg úgy, akkor nem kerülne több tízezerbe egy előadás, tanfolyam, vagy akármi. Tudom, hogy ennyi, mert vettem már részt ilyenen.

2011. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
62%

lehet sokan le fognak ugatni,vagy pontozni ez miatt de a mi családunkban sajnos egyszer már előfordult az eset.


Szemmel verés történt és szó szerint az én öcsém is sírt egyfojtában már nem emlékszem mivel kezelték anyámék,de semmi baja nem lett utána.......

2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
45%
bocs:egyfolytában akart lenni
2011. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a Ji King jóskönyvet ajánlom. Érdekes, hogy mindig a feltett kérdésre ad választ. Én nem hiszek semmilyen jóslatban, inkább, mint előttem írták, az önbeteljesítő jóslatban hiszek. A Ji King azért más, mert ott konkrét kérdést teszel fel, és ír rá egy választ. Érdekessége abban rejlik, hogy a kérdésed (problémád) rávetíted az olvasott szövegre, akár más megvilágításban látod, máshogy értelmezed. Egy próbát megér!
2011. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Vett a barátnőm egy tarotkártyát de neki nem tetszett én meg nagyon rákívántam így megvettem tőle. Kíváncsiskodásból használtam, de megijesztett, annyira pontosan bejöttek a dolgok, amiket kiolvastam belőle. Eldugtam és régóta nem merem használni.
2011. jan. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!