Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Szerintetek mitől lehet ez?

Szerintetek mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Világ életemben az volt, hogy ha gondolok valamire akkor megtörténik, és ha észbe kapok hogy elgondolkozom, akkor nem fog(általában)


Egyszerűen csak így elgondolkozom, túl pihent állapotban(naponta)és olyan, mindig vizuálisan látom. hogy mi fog megtörténni vagy pedig gondolok valamire és pont azt mondja ki valaki az osztályból, vagy épp a mellettem ülő párom. maximum 2 perc telik el és szóról szóra kimondja. Ám mostanság naponta min 20 ilyen "esetem" történik.

Ez több mint megérzés szerintem.

És szerintetek?


16/L


2011. jan. 19. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
naponta 20??? ez nekem túlzásnak tűnik kicsit. Itt lehetsz őszinte, ugye tudod?
2011. jan. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bretso ***** válasza:
Médium vagy, légyszi küld el privátban a lottó számokat, ha már annyira megy.
2011. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bellcross válasza:

Valószínűleg egy igen intuitív személy vagy. Azt nem tudom megmondani hogy jövöbe látsz-e vagy sem, de azt elmondom neked hogy a gondolatok azok energiaformák és amit sokat látsz magad előtt azt mindig magadhoz vonzod. Ezt nem csak tárgyakra értsd hanem eseményekre, személyekre is. Ha valakire sokat szoktál gondolni általában hallasz róla valamit, felhív vagy esetleg küld egy üzenetet.

Ha jobban érdekel megpróbálok neked segíteni benne ha tudok.

2011. jan. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Kedves Utolsó!

Legalább vannak itt még rendes emberek is.. :-S

Naponta 20 eset!.. IGEEEN!! de pl kis dolgok. Nem tudom miért nem lehet komolyan venni a másikat.. TOLERANCIA!..


Ám azt kihagytam, hogy régebben úgy úgy volt, hogy jó pár nappal előtte, vagy hónapokkal előtt emegláttam, hogy mifog történni. Mostanában csak ritkán van ez így velem.



..

2011. jan. 19. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:

Annak, amit tapasztalsz, lehet természetfeletti (habár ez nem a legjobb szó erre, mert minden ami létezik, a természet része) és lehet valami egyszerűbb magyarázata is.

Valószínű, hogy nagyon fejlettek az intuíciós képességeid, azaz az elméd mesterien tud következtetni. Valahol olvastam, hogy tudósok kísérletekkel igazolták azt, hogy az agy még akkor is a jövő kikövetkeztetésén dolgozik, mikor épp nem gondolunk semmire. Szóval, tudat alatt a jövőn gondolkozunk. A következő és az az utáni lépésekről, a közeli és távoli jövőről.

2011. jan. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nekem csak fojton deja vu-m van de szinte naponta.
2011. jan. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A válasz egyértelmű: a követke.....



De tényleg!

Válaszodat előre is köszönöm!



Hiszen megérzed....és tudod....ezzel foglalkozol....látszólag nincs is más dolgod...


nem lehet, hogy nem a jövőt látod, hanem le vagy lassulva, és mire felfogod, azt hiszed az a valóság, de már elmúlt...

a jelent a jövőben fogod megélni, de az már a múlt...

és azt hiszed a múltról, hogy az a jövő, pedig az nem is olyan régen még a jelen volt, de már csak a múlt.

Azt hiszed, hogy a jövőt látod, pedig csak a múltat látod a jelenben...

...de nem is lehetsz a jövőben, hiszen most a jelen van,de a múltban sem lehetsz, mert az már nincs, de a jövő még nem jött el.

Most a jelen van, csakhogy az már most a múlt, és ez a jelen, ami akkor még jövő volt amikor a múlt volt a jelen.


Csillagom, figyelj oda inkább az órákon mit mond a tanító bácsi-néni, mert ha nem, akkor én előre megmondom, hogy jövőre már nem kell abban az osztályban tanulnod, hanem már ismerkedhetsz is az alattatok levő osztállyal, most a jelenben, hogy majd a jövőben együtt legyél velük, és ne azokkal, akikkel most jelenleg együtt vagytok, de a jövőben már mindez csak a múlté...

2011. febr. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, nem erről van szó, hanem mint ahogy leírtam. előre látom a köv évemet hog mikor fog megtüörténni, órár és percre pontosan. vagy vannak szakszavak amiket hazsnéálok és elmúlik 2 perc és megtörténik vagy v-ben vagy hallom a buszmegállóban.. mint egy jel..
2011. febr. 1. 20:37

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!