Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a TVs jóslásokban?

Hisztek a TVs jóslásokban?

Figyelt kérdés

hát én valahogy nem nagyon és szerintem ez csak csalás ami a TVben folyik... ha van is igazi jóslás az nem igy néz ki...

nem szeretnék ezzel senkit megbántani


2011. jan. 13. 18:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Most legyünk kicsit hiszékenyek. Tételezzük fel, hogy van mondjuk az EZO jósoknál 1-2 tehetséges jós, tételezzük fel, hogy Müller Rózsa tehetséges. (Hozzáteszem, már jó ideje csak ígérgeti, hogy utoljára jósol tv-ben) Nyilván sok köztük a kókler is, innentől kezdve visszatetsző az, hogy állítja, hogy náluk minden jós kiválló és profi. Egy profi jós nem adja nevét egy ilyen műsornak! Kétlem, hogy mindegyiket egyenként ismerné. Ez inkább hírnévről és pénzről szól. Úgy érzem, ha tehetséges jós lennék, hatalmas igényem lenne arra, hogy segítsek vele. Azzal pedig nem segítek, hogy tv-adásban hallok egy kérdést, mondok valamit és nem hallom a válaszát, nem bizonyosodok meg róla, hogy segíteni tudtam. Illetlenségről ne is beszéljünk(semmi elköszönés). Valószínű egy jó jós született pszichológus, aki nagyon át tudja érezni a dolgokat és ebben semmi misztikusság nincs.
2011. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagy baromság az egész jóslás
2011. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!