Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a jóslásokban, az...

Hisztek a jóslásokban, az enyém beigazolódhatott?

Figyelt kérdés
2009 nyarán kártyából josolták nekem azt hogy lesz egy férfi és egy nő közénk akar állni majd.és nem bizhatok a férfiban. 2009 ősszel találkoztam is egy férfival
2011. jún. 27. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
....így bárki tud jósolni ha nem mondta meg napra pontosan.ez olyan mintha azt mondaná egy "jós" hogy piros cipőben fogod megtalálni a szerelmedet attól a naptól kezdve csak piros cipőt húzol. valaki mindig oda áll valahogy 2 személy közé.
2011. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak ennyit mondott?Mert ez tényleg kevés,ennyit bárki tud mondani sajnos.

mit mondott még?irj

2011. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hogy az a nő a férfi és közém fog állni. meg van egy ellenségem.nem bizhatok a férfiban,és haragudni is fogok rá!
2011. jún. 27. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak abban hiszek amit magamnak jósolok. Ezek legtöbbször be is jönnek. De nyilván ilyen dolgokat bárkinek lehetne mondani... Nekem is ezt mondanád, biztos jövőre lenne benne valami ami igaz lesz...
2011. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En is tudok ilyet: Szaz ev ugyan ezen a napon mar reges regota halott leszel. Szolval hasznald ki a hatrelevo idodet. :)
2011. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
elozo vagok, keso van es almos vagyok:D szoval szaz ev mulva:D
2011. jún. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!