Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a TVs jóslásokban?

Hisztek a TVs jóslásokban?

Figyelt kérdés

hát én valahogy nem nagyon és szerintem ez csak csalás ami a TVben folyik... ha van is igazi jóslás az nem igy néz ki...

nem szeretnék ezzel senkit megbántani


2011. jan. 13. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dehogy... ordító nagy kamu.
2011. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, ahogy te, ha létezik igazi jóslás, akkor az nem az EZO TV-ben található..
2011. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez legalább olyan, mint a távgyógyítás. Valakit telefonon, és a TV-n keresztül meggyógyítanak?
2011. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Ez egy vicc. Néztem múltkor néhány percig. Minden telefonálónak elmondta az emberünk, hogy az anyagi helyzete jobb lesz, de legalábbis nem rosszabb (hahó, kisnyugdíjasok telefonálnak, ennél ugyan hogy lenne már rosszabb), meg hogy új szerelem van a láthatáron. Ezt én is el tudom mondani.
2011. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ugyan...
2011. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

13:19 Teljesen igazad van!

Betelefonál egy 80 éves nénike, aki alig kap levegőt, alig beszél és megkérdezi az egészségi helyzetét, hát logikus kérem, hogy mit is kell mondani...

És még az a szégyen, hogy 14-15 óra körül adják le a müsort -.-"... Múltkor is volt vmi asszony, aki azt mondta:

-"vannak olyan szerkezetek, amelyek mérik a pozitív energiát", hát kéremszépen, nem az aurát szokás olyasmivel mérni?... Azt sem tudják miről beszélnek... -.-" Felháborító, KAMU az egész...

2011. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat: 18:19 :D
2011. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
felhívja a 70 éves nénike, erre: "úgy látom gondok vannak az egészségével, ízületi és vérkeringési problémákat látok..." könyörgöm, kinek nincs ilyen korban?
2011. jan. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 BlackSword ***** válasza:
53%
Csak annyira hiszek nekik, mint a politikusoknak... Semennyire... Csaló sarlatán mind!!!
2011. jan. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%

En nem fordulnek joslashoz mert az a gonosz szellem altal mukodik akkor is ha igazat mond, de mindenkepp megkötöz es nemtudod eggy idö utan miert kovetkeznek be az eletedbe ilyen-olyan rossz dolgok.

Inkabb Istent kerdezem meg a jovommel kapcsolatban mert Ö sokkal jobban tudja mint ilyen-olyan gonosz szellem

2011. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!