Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit csináltántok, ha tegyük...

Mit csináltántok, ha tegyük fel, holnap mindenki meghal?

Figyelt kérdés
Mondjuk atomkatasztrófában vagy bármi egyéb dolog miatt kihal a föld.
2010. dec. 16. 20:41
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
főznék egy kávét, közben körbetelefonálnék az összes ismerősőm között hátha élnek még néhányan. kiírnék egy kérdést a gyakorikerdesek.hu-n, hogy túlélte-e valaki.:D majd lopnék egy kocsit és elmennék szerezni egy rakás kaját meg innivalót, eközben még túlélőket is keresnék. aztán a túlélőkkel keresnénk valami olyan helyet ahol kevés a hulla és ott letelepednénk.
2011. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Kóborolnék.

Ha 2-3 nap alatt nem találnék egy db nőt sem, valószínüleg nekrofil ''kapcsolatokra'' kéne vetemedjek...

2011. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:

Nos én is sok mindent kipróbálnék az tuti!


De tutira a grepolis online játékban befoglalnék mindenkit! xD Top1 lennék, mekkora lenne már :D


jah és valami szuperhős cuccot vennék magamra és úgy rohangálnék.

és mennék a sex shopba :D

2011. ápr. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Hát egy atomkatasztrófa után amibe persze mindenki meghal és csak is kizárólag én maradnék életben hogy mit csinálnék? Nagy valószínűséggel semmit mert ha minden és mindenki elpusztulna akkor én mit is csinálhatnék egyes egy magam?
2011. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Körbegyalogolnám Magyarországot,lerészegednék ,és illuminált állapotomban nekrofil kapcsolatokat kezdeményeznék.
2011. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Sokáig biztosan én sem húznám. Hiszen bármihely érek hozzá, bármit eszek-iszok, az mind szennyezett lenne az atomkatasztrófa miatt, tehát nekem sem lenne sok hátra. Talán keresnék egy olyan helyet, ahol miután meghalok, tudom, hogy nem bolygatják meg a testemet.

Azután pedig várnám a feltámadást, vagy az UFÓ-kat, valamelyik majd csak eljön!!!!

2011. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
Nem törődnék semmivel, s ennél kiflit zsemlével.
2011. ápr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:
Meg keresném azt aki az életben a legnagyobb fájdalmat okozta nekem, megsiratnám mert szeretem ettől fuggetlenul és aztán belerugnék párat:D és nevetnék mint akinek elment az esze,majd elmennék keresni vmi aki élőt :D
2015. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!