Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mért mindenki rögtön az...

Mért mindenki rögtön az UFO-val jön?

Figyelt kérdés

vagyis nem mindenki.. pl úgy hogy kérdezi azt valaki hogy ufo volt? vagy valami ilyesmi és közbe meg csak képzelődőtt vagy ilyesmi..! nem?

bocsi a hibákért!


2011. aug. 17. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sokkal izgalmasabb azt hinni, hogy valami különlegeset láttunk, és ettől kicsit különlegesnek érezni magunkat... vagy ilyesmi. :)
2011. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki - én például villamossal jöttem
2011. aug. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jah lehet ! :D

"jajj láttam egy ufo-t,nagyon megilyedtem.." XD

közbe meg lehet h csak más volt!!XD pl a műhold!XD

2011. aug. 17. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy pont most tetted fel ezt a kérdés mert a tv-ben most nemrég beszéltek róla :)

Csak tippelnek szerintem.Mindenkit érdekel hogy mi lehet az.Ugye az UFO is ismeretlen dolgot jelent.Akiről meg azt hiszed hogy képzelődik nem biztos hogy igaz mert lehet hogy ő tényleg látott valamit.De mivel bizonyítani nem tudja őrültnek nézik.

2011. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha valaki nem tudja, hogy mi volt az, akkor kérdezheti hogy ufo volt-e vagy nem. egyébként az ufo jelentése azonosítatlan repülő tárgy, vagyis ne megy földönkívüliekkel, bár ez manapság összeolvadt. Én az elmúlt hónapokban több gyanús dolgot láttam és nem tudtam megmagyarázni őket
2011. aug. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megilyedni ly-vel, gratulálok.
2011. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 BlackSword ***** válasza:
Mert az emberiség IQ hányadosa állandó mióta világ a világ, és kicsit sokan vagyunk már, több a selejt...
2011. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te meg mért írsz ide ha nem hiszel bennük?
2011. aug. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!