Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért gondolja mindenki hogy...

Miért gondolja mindenki hogy az 51-es körzetben ufokísérleteket végeznek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
én nem gondolom azt.
2011. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mi az az ufókísérlet?

az ufó ugye azonosítatlan repülő tárgy.

Ha nincs azonosítva, akkor hogyan lehet vele kísérletezni?

(bocs, tudom, ez a buta logikus reál gondolkodás....)

2011. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert állítólag odavitték a Rosswellben lezuhant cuccot, amire azt gondolták, hogy UFO (persze ezt nem lehet pontosan tudni, hogy mi volt), és ezért mindenki azzal kapcsolta össze. Meg fura, hogy figyelmeztetés nélkül lelőhetnek, ha beteszed oda a lábad illetéktelenként. De mondjuk érthető, biztos olyan titkos cuccokat fejlesztenek ott pl. katonai repülőket, amikről nem lenne jó, ha mindenki tudna.
2011. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En sem gondolom azt.
2011. máj. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem az csak az 51-es körzetről mi jut a többségnek először eszébe? az ufok...mert annyira adja magát hogy ha el akarnak valamit titkolni azt nem ott csinálják, ahol más is láthatja
2011. máj. 27. 17:16
 6/13 anonim ***** válasza:

"az 51-es körzetről mi jut a többségnek először eszébe?"


Nekem az atomkísérletek...


Azoknak volt pár csúnya hatása anno a betévedőkre, pl. "az a nagy, vakító fény", meg a rosszullét... aztán a hülyék azt hitték, ufóáldozatok.

2011. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a googlemapsot megnézed van ott létesítmény, nem is akármilyen, és repülőleszállópályák is.
2011. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom :D De múltkor valahol láttam egy képet ahol egy fénycsóvát fényképezett le az egyik műhold, és akkor egy csomóan azt írták oda kommentbe hogy biztos ufo -.-
2011. máj. 27. 17:33
 9/13 anonim ***** válasza:

"Állítólag 1947. július 2-án egy azonosítatlan repülő tárgy lezuhant a város külső részén. A hírek szerint július 8-án a RAAF (Roswell Army Air Field) bejelentette, hogy ez egy UFO (Unidentified Flying Object, angol szó, magyarul: azonosítatlan repülő tárgy) volt és négy földönkívüli testet találtak a becsapódás helyén. A következő napon az Egyesült Államok Légiereje bejelentette, hogy nem ufóról van szó, hanem egy meteorológiai léggömbről. Azóta Roswell – az 51-es körzettel együtt (az elméletek szerint itt őrzik a földönkívüli testeket) – lett a földönkívüli összeesküvés-elméletek központja.

Miután bezárták a helyi katonai légitámaszpontot, Roswell kihasználta kellemes klímáját, és újra felfedezte önmagát, mint visszavonult közösség. Az utóbbi húsz évben Roswell tőkét kovácsolt az állítólagos ufó balesetből és vonzó célpont lett a földönkívüliek iránt érdeklődő turisták számára."

- Wikipedia

2011. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert egy Bob Lázár nevű ember akit kitettek onnan, azt állította hogy őt kérték fel arra hogy rekonstruáljon egy lezuhant csészealjból egy igazit.
2011. máj. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!