Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mit csináltántok, ha tegyük...

Mit csináltántok, ha tegyük fel, holnap mindenki meghal?

Figyelt kérdés
Mondjuk atomkatasztrófában vagy bármi egyéb dolog miatt kihal a föld.
2010. dec. 16. 20:41
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

...

akkor túlélő tábort csinálnék :)

üzletkaják. ha nincs megpróbálok zöldséget és gyümölcsöt ami természeti.


de az nagyon gáz lenne ha egyedül élné túl valaki.mert akkor neki is kampec meg a fajának :) .

2010. dec. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznék.
2010. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindannyian masszív depresszióba esnénk és/vagy megőrülnénk.

Az ember nem képes csk úgy feldolgozni, hogy mostantól egyedül van örökké.

2010. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
megőrülnék. mondjuk ha atomkatasztrófa miatt hal meg az egész földi lakosság, akkor én is akkora sugárdózist kapnék, hogy pár napig élnám túl őket legfeljebb.
2010. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%

Ha atomkatasztrófa miatt halna ki a Föld, akkor aligha kolbászolnátok a felszínen, minden kaja ugyanúgy tökig szennyezett lenne. Max utolsó vacsorának, de akkor a Föld alatt kéne lapítani, úgy meg cinkes.


HA viszont nem atomkatasztrófa, egész biztos hogy egy áruházban vernék tanyát. Nem azért mert nagy evő lennék, de ez a leglogikusabb választás, hiszen minden kéznél van (élelem, felszerelés, fegyver, elektronika), és elég masszív ahhoz is, hogy bevédhető legyen, ha esetleg a sok mutáns gěci bepróbálkozna. :D

2010. dec. 17. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
30%
Ongyilkos lennek
2010. dec. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
91%
Szereznék egy laptopot, és felmennék a facebookra, hogy kiírjam: "Hú, de szép tűzijáték volt ez!". Aztán megnézném, ki lájkolja. :D
2010. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
76%
Örömmel látom, hogy ma már írtak. Szóval nem én vagyok az egyedüli túlélő... vagy nem lett vége a világnak?
2010. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
52%

örülnék.

mert akkor a cigányoknak is annyi.

2010. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Nagyon nem örülnék... mert nem lenne már csak az az 5%-om se rá, hogy valaha is lesz kapcsolatom... :(

De amúgy meg bejárnám a világot és minden boltot kifosztanék, mindent ellopnék.. úgyse kell már senkinek...

Felépítenék egy nyugis házat, bunkert ahova mindent besürítenék ami kell nekem... Zenelejátszók csak maradnának.. egy ideig hallgatnám, ellennék aztán lehet megölném magam :D

2010. dec. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!