Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kifejteném bővebben, mi a problémám, viszont leszögezném, hogy nem kérek troll kommenteket, ha nem tetszik csak lépj tovább, nem kell beszólni:)


Tudom magamról, hogy nem vagyok átlagos, valahogy magasabb szinten vagyok energetikailag, a rezgésszintem is fentebb van, mint az átlagos, illetve az aurám is nagyon fényes (ezt már többen is mondták). Igazából írhatnék még egy csomó dolgot, de most úgy érzem ennyi is elég.


A gond az, hogy legyen az jós, látó, bioenergetikus vagy egyéb spirituális személy, egyszerűen nem mernek rámnézni, nem akarnak nekem mondani semmit…. Nagy emberek megijedtek tőlem szó szerint. Ránéztek az aurámra, majd lemondták az időpontot, hogy ők ezt nem vállalják….vagy felszívódtak, de magyarázatot egyik se adott, hogy miért van ez…teljesen tanácstalan vagyok, kihez fordulhatnék segítségért. Valakinek valami ötlet esetleg, hogy kihez fordulhatnék? Annyira tanácstalan és elveszett vagyok, hogy már ide írok ki kérdést 😅



aug. 8. 08:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Menj asztrológushoz. Az asztrológus lexarja az aurádat, nem is látja. Csak megrajzolja a születési dátumodból a horoszkópod, elmondja, amit tudni akarsz, aztán csá.Én mondjuk nem hiszek benne, de ha jóslást akarsz, ez egy lehetőség. Asztrológus nem fog visszamondani téged, amíg virítod a lóvét.
aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Vagy lehet szkeptikusnak hitt téged, aki nem hisz az egészben.
aug. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

"Valószínüleg tipikus spiri nárci vagy"

En is egybol erre gondoltam. Ez a nagyzolas, hogy nagy emberek is megijednek toled... huha. Te aztan kulonleges leny vagy az Univerzumban. Sot, maga vagy a fenylo Isten. 😆😆

aug. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Persze, mert ha valaki kicsit is más, mint te, vagy kitűnik valamiben, akár akarata ellenére is, az csak nárcisztikus lehet…nem ártana utána nézni a szó jelentésének.😉
aug. 11. 00:27
 25/25 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az én segítőmet jósnő és látnok is szerintem ő biztos nem félne tőled lehet még segítene is mondjuk nekem szerelmi kötést csinált, de az brutál mód hat meg jósolni szokott nekem minden bejött eddig
aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!