Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kifejteném bővebben, mi a problémám, viszont leszögezném, hogy nem kérek troll kommenteket, ha nem tetszik csak lépj tovább, nem kell beszólni:)


Tudom magamról, hogy nem vagyok átlagos, valahogy magasabb szinten vagyok energetikailag, a rezgésszintem is fentebb van, mint az átlagos, illetve az aurám is nagyon fényes (ezt már többen is mondták). Igazából írhatnék még egy csomó dolgot, de most úgy érzem ennyi is elég.


A gond az, hogy legyen az jós, látó, bioenergetikus vagy egyéb spirituális személy, egyszerűen nem mernek rámnézni, nem akarnak nekem mondani semmit…. Nagy emberek megijedtek tőlem szó szerint. Ránéztek az aurámra, majd lemondták az időpontot, hogy ők ezt nem vállalják….vagy felszívódtak, de magyarázatot egyik se adott, hogy miért van ez…teljesen tanácstalan vagyok, kihez fordulhatnék segítségért. Valakinek valami ötlet esetleg, hogy kihez fordulhatnék? Annyira tanácstalan és elveszett vagyok, hogy már ide írok ki kérdést 😅



aug. 8. 08:51
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
41%

Pont a lényeget nem írtad ki. Kor? Nem?

Ránéznék én is arra az aurára ha engeded, a legtöbb jós sajnos nem egyenes, ha nem látnak hosszútávú ügyfelet akkor nem foglalkoznak vele csak ezt így nem mondják ki.

aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a baj, hogy nem látnak hosszú távú ügyfelet bennem, hisz fizettem nekik, mégis visszamondták. Illetve nem is csak jósol, hanem energetikával foglalkozó emberek.
aug. 8. 10:02
 3/25 A kérdező kommentje:
40/ nő
aug. 8. 10:02
 4/25 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem ijednek meg hanem ha tényleg értenek a dolgokhoz akkor a Feljebb való Éned, Vezetoid tudatják velük, hogy egyedül kell dolgozni magadon.
aug. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 D-Mano ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet. Tudnék itt ötletelgetni, hogy milyen okai lehetnek, de inkább nem teszem. Mert tudni nem tudom, az ötleteimmel meg inkább csak összezavarnálak.

De egy kis brain-stormingot elkövetek itt, hátha segít neked valamit.

3 út áll előtted:

1) Tovább keresel, míg nem találsz egy olyan spirituális szakembert, aki tud és akar is mit kezdeni azzal, amit lát veled kapcsolatban.

2) Te magad deríted ki magadnak, hogy mit rejt az aurád/sorsod, amit annyian nem mernek vizsgálni. Ezt különböző speciális meditációkkal lehet kideríteni. (Nem tudok ilyen meditációt ajánlani, csak olvastam és másokat hallottam beszélni ilyenekről.)

3) Elengeded a dolgot, és nem foglalkozol vele többet. (Bár, úgy tippelem, egy ilyen dolog valószínűleg nem engedné, hogy hosszútávon ne foglalkozz vele 😃 )

Annyi bizonyos, hogy ha tényleg ilyen magas rezgésű, fényes aurájú vagy, akkor ez nem csak úgy van, hogy legyen, hanem valami (speciálisabb) életfeladatod van az adottságaiddal.

aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
35%
Rossz a kisugárzásod valamilyen szempontból, amit ők éreznek, ezért nem akarnak kapcsolatban lenni veled.
aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
31%
Nincs olyan hely, ahol tanulhatnál, fejleszthetnéd a képességeidet? Lehet, hogy neked segítőnek kéne lenned, nem pedig segítséget keresni.
aug. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Valószínüleg tipikus spiri nárci vagy (olyan nárcisztukus aki grandiozitását valamilyen spirituális dologra hivatkozva élik meg).
aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
Lehet megszállás alatt vagy és nem akarnak démonokkal foglalkozni.
aug. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
39%
Én arra gondolok, hogy látják az agresszivitást rajtad. Félnek hogy nem leszel megelégedve és visszaköveteled a pénzt.
aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!