Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Miért ijednek meg tőlem a jósok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kifejteném bővebben, mi a problémám, viszont leszögezném, hogy nem kérek troll kommenteket, ha nem tetszik csak lépj tovább, nem kell beszólni:)


Tudom magamról, hogy nem vagyok átlagos, valahogy magasabb szinten vagyok energetikailag, a rezgésszintem is fentebb van, mint az átlagos, illetve az aurám is nagyon fényes (ezt már többen is mondták). Igazából írhatnék még egy csomó dolgot, de most úgy érzem ennyi is elég.


A gond az, hogy legyen az jós, látó, bioenergetikus vagy egyéb spirituális személy, egyszerűen nem mernek rámnézni, nem akarnak nekem mondani semmit…. Nagy emberek megijedtek tőlem szó szerint. Ránéztek az aurámra, majd lemondták az időpontot, hogy ők ezt nem vállalják….vagy felszívódtak, de magyarázatot egyik se adott, hogy miért van ez…teljesen tanácstalan vagyok, kihez fordulhatnék segítségért. Valakinek valami ötlet esetleg, hogy kihez fordulhatnék? Annyira tanácstalan és elveszett vagyok, hogy már ide írok ki kérdést 😅



aug. 8. 08:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Adóellenőr vagy? :D
aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha nem akarnak neked jósolni akkor neked kell saját magadnak hogy megtudd miért félnek tőled.
aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már azon, hogy nekem kellene segítőnek lennem, meg azt is tudom, hogy van valami komolyabb feladatom az életben, csak azt nem tudom, hogy mi az…ezért is szerettem volna egy kis iránymutatást, de nem jött össze…nem negatív a kisugárzásom, rengeteg pozitív visszajelzést kaptam életem során, nem is gondolnátok mennyit…nem vagyok spiritualisan megszállott sem, nem ez az életem értelme, nem ebben keresem a hibát sem a megoldást, csak egy kis segítséget szerettem volna. Agressziv sem vagyok, nem követeltem még vissza pénzt senkitől, ha egyszer megkaptam a szolgáltatást, még akkor sem ha nem voltam teljesen elégedett. Kicsit elveszettnek érzem magam, hogy nem találom az utam, tudom hogy magamtol kellene rájönni, de nem jöttem még rá.
aug. 8. 14:32
 14/25 anonim ***** válasza:
81%

Velük próbálkoztál már?:


https://www.youtube.com/@piscesmoonoracle


https://www.youtube.com/@Selenvie


https://www.youtube.com/@spiritualisuzenetek


Évek óta nézem őket,személyes kirakást vállalnak,első intuitív érző,utolsó kettő belső hallással közvetlen üzenetek csatornája..

aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
71%

Ő meg garantáltan nem ijed meg tőled:


https://www.youtube.com/watch?v=bJLx8i_J-dY&ab_channel=Szecs..


Melyek azok a "nagy emberek" akik megijedtek tőled,ha meg szabad kérdezni..Csakhogy biztosan ne menjek hozzájuk.. :)

aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Kaptam én már annyi meg annyi ajánlást, hogy na majd ő biztos jó lesz meg így meg úgy….és nem szeretném rontani senkinek az üzletét vagy a hitelességét, mert igen is értenek ahhoz, amit csinálnak és sok emberen segítettek már, de valahogy velem nem kerültek összhangba vagy fogalmam sincs mi lehet az oka.
aug. 8. 15:35
 17/25 A kérdező kommentje:
#15 vele is beszéltem már egyébként személyesen is….
aug. 8. 15:37
 18/25 D-Mano ***** válasza:

Kérdező,

foglalkozol spiritualitással? Ha igen, mivel? milyen szinten? Mik érdekelnek a spiritualitásban és a segítő tevékenységek közül?

aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
16: Azért linkeltem,mert az volt a kérdésed alapja de nincsmit..akkor nem küldök többet.Aztán nem fejtettél ki semmit konkrétan,mit láttak vagy nem láttak benned,amiért szóra sem méltattak,azonkívül,hogy "fényes az aurád"..biztos volt valamilyen indoklás,valami nem stimmel..
aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
# 19 Pont ez az, hogy nem tudták mivel indokolni! Vagy eltűntek, nem válaszoltak x idő után, vagy lemondták annyival, hogy túl erős az energetikám aztán szia, vagy egyszerűen lekoptattak. Semmilyen magyarázatot nem kaptam soha és ez az ami bosszantó nagyon…
aug. 9. 00:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!