Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Thoran Zu- val beszéltetek már?

Thoran Zu- val beszéltetek már?

Figyelt kérdés
Vélemény?
2010. szept. 5. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

egyszer részegen, de nem emlékszem rá, csak 2-3 bulifotó készült


és egyszer álmomban, de felriadtam :S

2010. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
nem
2010. szept. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kiaz?
2010. szept. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meg 1 hulye aki mindent elhisz..
2010. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem de Chinkaliuyui Zululala val igen
2010. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
minek jártok ide ha csak becsmérelni tudjátok az embert???mindenki abban hisz amiben akar, magánügy!!!!
2010. szept. 6. 08:17
 7/9 anonim válasza:

Igen.


Egy régi barátról kérdeztem, hogy miért nem keres meg.


(Iskolát váltottam, és szépen megbeszéltem vele. Legalább annyit megérdemeltem volna ezek után , hogy az új suliban hogy mennek a dolgok, legalább 1X az illem kedvéért? Nem? De!!!

Mert, hogy azóta se keresett.)



Thoran Zu: ”Ha kapcsolatot szeretne építeni, akkor Önnek kell lépni. Bővebb elemzésért mindkét fél születési adataira lenne szükségem.”


Csak megjegyzem, hogy ebben a szituban ez nem volt odaillő tanács.


Szerintem elő se vette a kártyáit, csak írt valami általános maszlagot, ja meg ingyen jóslás volt, akkor mit várjon az ember, csak az a baj, hogy a hotline-n, 90-es telefonon (500 Millió Ft/perc ) sincs különbség.


Csak a kis barátnőm faszkari volt egy telefont megereszteni, mert az nem fért bele a költségvetésébe.


Ezektől a faszoktól fölösleges megkérdezni, mert majd az élet megválaszolja később a kérdést, és csak hülye tanácsot adnak.

Utána ha nem vált be a tanácsadás, vagy a faszom se tudja jóslás, akkor azzal védekeznek, hogy szabad akarat miatt nem, meg minden változik. Akkor minek kérdezzem meg.

2013. febr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én vagyok újra a 7. hozzászóló.


Röviden és tömören:


Igen beszéltem vele. És olyan tanácsot adott, amivel az önbizalmamat csorbította.



De hát én vagyok a hülye, hogy ilyeneket megkérdezek. Egy vad idegen honnan tudná, hogy nekem mi a megfelelő útmutatás.

Igen ám, de úgy hirdetik magukat a "Jósok", hogy ők a jóistenkék, a mindent tudók, az energia nem ismer határt, és ők Mongóliába is tudják küldeni az energiát Bátorterenyéből.

2013. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én vagyok a 7-8. hozzászóló.


Ebbe valamiért nem tudok belenyugodni.


1. Nem a kérdésre válaszolt, és engem állított be minden rossz okozójának.


Azt írta a f**, hogy ne elvárásokkal közelítsem meg ezt a kérdést. Nyomorék!!!

Hadd ne én tehessek róla, hogy ő nem telefonált a fenti leírt szituban!


Ja, ő szerinte jósolni csak jó akarattal lehet.



(Volt hogy én is régen belekukucskáltam a kártyáimmal, hogy egy öreg nő együtt lenne "úgy" -e a vejével, és azt mutatta a kártya, hogy NEM! És még itt vagyok! Na ne mondja, hogy a jósok ilyet nem csinálnak? De már kidobtam a kártyáimat.)



2.Igaz hiába vette volna elő a kártyáit, hiszen azt is ő irányítja.

A jós az is ugyanolyan ember, előítéletekkel, meggyőződésekkel, tehát nincs olyan, hogy valaki 100%-ig független tud lenni az adott kérdéstől.



3. Mindenki alapvetően magából indul ki. Önbizalom romboló életet él, és csak ilyet tud közvetíteni, ezt tudja magából adni. (Tisztelet a kivételnek.)


Én is foglalkoztam ezzel a f* ezoterikával, mert lelki beteg voltam és valamivel el kellett kábítani magamat, mert terrorban éltem 4 évig a szakközépiskolában, és itthon már 22 éve együtt vannak a szüleim, de semmi családi összetartás nincs.


Ezt az iskolát hagytam ott, mert már nem bírtam a sok idiótát elviselni, meg a sok csalódást, és ez is egy csalódás volt ez a baráti kapcsolat.


Osho szerint belőled indul ki minden, megkérdezem, ha a szomszéd a fát elkezdi fűrészelni, az is belőlem indul ki? Na ugye, hogy ahhoz semmi közöm.


22F

2013. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!