Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban?

Hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

Olyasmire lennék kíváncsi, hogy jósoltatott-e már valaki magának jósnővel, látnokkal, és bejöttek-e a dolgok, amiket mondtak.

Nem tervezem, hogy jósoltatok, csak kíváncsi vagyok.


2010. szept. 1. 15:34
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%
én hiszek benne mert egyszer barátnőmmel jósoltunk csak ugy baromságbol az anya akkor már vagy 4 éve beteg volt de az orvosok szerint nem volt halálos szoval amikor josóltunk az anyárol kérdeztünk és vagy 6szor egymás után kijött a jövőbe a halál de a barátnőm probálta bemagyarázni hogy ez valaminek az elvesztése nem feltétlenül az anya halálát jelenti akkor elis felejtettük az egészet egy évvel rá az anya meghalt pont akkor amikor donort kapott volna :C én azóta nagyon is hiszek benne hogy a jóslás nem mindig de esetenként beválhat ( de ez bár ne vált volna be )
2010. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom. :(
2010. szept. 5. 12:28
 13/16 anonim válasza:
Nekem az tetszik, amikor elmegyek a jósnőhöz, és megmondja a köv. kapcsolatomat, hogy mikor lesz, a férfi hány éves, milyen színű a haja, mivel foglalkozik, milyen a természete, és minden pontosan úgy szokott lenni, ahogy mondja. :) Nekem eddig bejöttek a dolgok, kivéve pár rosszat, mert mivel időben tudtam, hogy mi fog velem történni, tudtam rajta változtatni.
2011. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Befolyásolható, hiszékeny emberek vámszedői a jóslással foglalkozók...
2011. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Dehogy hiszek!
2011. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Befolyásolható, hiszékeny ÉS VÉGTELENÜL BUTA emberek vámszedői a jóslással foglalkozók...
2013. jan. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!