Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Mennyire hisztek a cigánykárty...

Mennyire hisztek a cigánykártyás jóslásban? Nem hittem benne, és az igazat megvallva most is vannak kétségeim, de részleteket lennt találtok.

Figyelt kérdés

Valamelyik nap jósolt nekem az egyik barátnőm/kolléganőm cigánykártyával.Mondott jót-rosszat egyaránt.

Nem nagyon hiszek az ilyenben,de a jóslat első része már be is jött <-- nem tudhatott róla,mert én is csak 1-2 napja hallottam azt a dolgot,ami következtében ma bevállt az első része a jóslatnak.Szerintetek be jöhet a többi része is?

kb 1 hete jósolt és ma tudtam meg


2010. júl. 29. 15:19
 1/6 anonim válasza:
annyira hiszek bennük mint magukban a cigányokban..szóval nem :D
2010. júl. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne,akkor várod a bekövetkeztét, Ha véletlen bekövetkezik,akkor azt a jóslásnak tudod be,nem a véletlennek.
2010. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Oberlander Beáta válasza:
A cigánykártya nem hazudik. Nekem is jósoltak, és bejött.
2010. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukám barátnője is nagyon sokáig jósolt cigány kártyával..persze nem pénzért meg csak ismerősöknek..és volt olyan hogy 2-3 évvel azelőtt meg mondta egyik barátnőjüknek hogy fia fog születni még a dátumot is megmondta..és tényleg így volt, pedig ők nagyon nem akartak még egy gyereket!!! meg anyukámnak is nagyon sokat jósolt és bejött minden amit mondott..csak aztán egyszer valami olyan dolgot látott..mint később megtudtam azt, hogy pár éven belül agyvérzést fog kapni.és nagyon megijedt és az összes kártyát elégette..és tényleg így volt..tavaly agyvérzést kapott és 45 évesen nem tudja ellátni magát nem lehet otthon hagyni egyedül..:S szóval neki bejött.
2010. aug. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A kártya nem hazudik,csak rossz a jós.Persze nem a tv-ben lévőkre gondoltam,mert azok kamuznak össze vissza.
2010. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kártya alapvetően nem hazudik, csak értelmezni is tudni kell.


Vannak olyan dolgok amelyeket meg lehet változtatni és vannak olyanok amelyeket nem.


Általában (saját tapasztalat) az embereknek az se szokott menni hogy amin lehetne változtatni, változtassonak... :S

2010. szept. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!