Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Hisztek a jóslásban?

Hisztek a jóslásban?

Figyelt kérdés

Olyasmire lennék kíváncsi, hogy jósoltatott-e már valaki magának jósnővel, látnokkal, és bejöttek-e a dolgok, amiket mondtak.

Nem tervezem, hogy jósoltatok, csak kíváncsi vagyok.


2010. szept. 1. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem jöttek be soha egyetlen ismerősömnek se, és egyébként is butaság az egész.
2010. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan butaság, egy cigány asszony is látnoki tehetséggel bír a buszmegállóban s ha nem kap egy cigit akkor elcsap majd egy busz vagy megvakulok. Szerinte így haltam meg már háromszor is :DDD szerintem meg kb a 140dik kilója s 5dik bibírcsókja után jött neki a "képessége".
2010. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Engem is mindig megátkoznak a buszmegállóban, van egy nő, aki áldást mond mindenkire amíg közeledik hozzá, de amikor kiderül, hogy nem kap pénzt, akkor megátkozza. Hát engem már párszor megátkozott, de még élek. :D
2010. szept. 1. 15:56
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
nekem van olyan ismerősöm akinek bejött amit mondott a jósnő.:)
2010. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem jött be soha,és az iemerőseim közül is csak annak,aki elhitte,amit jósoltak neki!
2010. szept. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyi akkor tök jó mert egy áldás s egy átok, csak kiegyenlíti egymást :DDD mert ha azt mondja légy egészséges utánna meg száradjon le a lábad az nem fura kicsit? :DDD
2010. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tudom, de a barátom mamája ment el egy "látnokhoz", aki azt mondta, hogy örökre együtt leszünk a barátommal.:D Hát ez remélem bevállik!:D
2010. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
baromság az egész.
2010. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

a jóslásban igen, mert tény és való, hogy sok ember űzi


azonban a jóslatokban már nem hiszek, amennyi jós, annyi jóslat van

2010. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
részben.
2010. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!