Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Aki hisz a joslóműsorokban,...

Aki hisz a joslóműsorokban, ezekután is fog? (videóval)

2010. aug. 12. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos igen, vannak olyanok, akik megrendíthetetlen hittel fordulnak az ilyen műsorok felé. Nekem is van ismerősöm, aki egész nap otthon ül (munkanélküli), és ezt nézi. Egész nap! Az mekkora lelki nyomor?! :)


Amúgy valaki nem tudja, fenn van-e aneten a halott kutyás jóslás? Mikor a betelefonáló azt mondta, "elment a kutyám, mikor lesz másik?", a jós azt jósolta, hogy a blöki ott van a közelben, meg fog kerülni, mie a betelefonáló kicsit lesújtva közölte, hogy úgy értette, hogy a kutya meghalt... XD

Ez megvan valakinek? Valami Hajnika nevű jósnő égett be ezzel.

2010. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezek után már tuti nem fog hinni semmiben.
2010. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez tetszik!!

Bár én mindig tudtam,hogy nagy kamu az egész..de sajna sok ember van akit be lehet így hülyíteni...Az ő pénzük bánja..

2010. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elég jóóóóóXD
2010. aug. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hehehe.........ez jóXD
2010. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Simán
2010. aug. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=Qm4b1GkEnJo&feature=related


Egy másik.Tudni illik ez az Odin most beállt az EZO TV-hez a többi csaló közé :) remélem akik hisznek benne,kicsit meggondolják megéri e a 300ft-ot..

2010. aug. 12. 14:37
 8/11 anonim válasza:
Pff.. Megnéztem mindkettőt. De legalább olyanokat tennének oda, akiknek van valami tudomisén' misztikus kisugárzása. Mert nincs ebben semmi természetfeletti, csak üzlet. De hogy ezt a két fogyatékost honnan szedték össze? Istenem! És hívják őket az emberek! >-O
2010. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fú, az Odinos nem volt gyenge, először azt hittem valami alámondásos videó xD. Amúgy az egészben a legnagyobb vicc, hogy még csak a kártyákat sem nézik, amit kiraknak.
2010. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázná, hogy ez az Odinos most mi volt mert nemértem.
2010. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!