Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mit okoz az életben, ha...

Mit okoz az életben, ha rendetlenség van a lakásban/szobában?

Figyelt kérdés
Nem hülyeségekre vagyok kíváncsi, hanem a Feng Shuit ismerők/tapasztalók/használók véleményére amit előre is köszönök :)
2013. máj. 11. 17:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hát hogy rendetlenségben élsz?
2013. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz hülyeség: semmit!
2013. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Max. egy idő után rosszul érzed magad.
2013. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, max frusztrál,ha az éjszaka közepén átesel egy ruhakupacon.
2013. máj. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy az élet különböző területein mit tapasztaltok, vagyis ha valaki rendetlenségben él, milyen az élete. Itt nem arra gondolok, hogy rossz, mert éjjel átesik valamin... Nem tudom érthetőbben megfogalmazni, sajnálom, ha nem értitek :(
2013. máj. 11. 18:25
 6/21 anonim ***** válasza:

Értem én, de a kérdés értelmetlen. Mit tapasztalok,azt amit leírtam. Az életem rendben, sőt még a szobámban uralkodó káoszt is átlátom, éljen a rendezett rendetlenség.

A sorsodnak te magad vagy a kovácsa, de a túlzott rendetlenség hatására új barátokra lelhetsz néhány ízeltlábú személyében.

(én is próbáltam a fengshuit,nem ér semmit és nem is minden esetben alkalmazható, egy kis lakásnál vagy szobánál a praktikumra és helykihasználásra kell törekedni, nem pedig egy keleti kultúra elképzeléseire. Inkább a tudatnak van hatása, és az is csak placebo. Hiszem ha látom,látom ha hiszem kategória. Ahonnan ez kiindult ott a házakat is eszerint építik,tájolják. A panelban vagy már készen vett házadban nem fogod tudni elérni a tökéletes hangulatot,mert nem olyan. De törekedhetsz a másolására, ha tetszik a házad az segít relaxálni,megnyugodni. Valaki gyertyákkal körülvéve érzi jól magát, más full pink lakásban, a harmadik pedig minimál dizánjt képviselő lakásban gondolkodik. Szóval a környezet számít,ha neked tetszik akkor hajrá,jól fogod tőle magad érezni, én maradok az irányított káoszomnál :) )

2013. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Aki rendetlenségben él, az nem foglalkozik a környezetében. A szomszédban szerintem patkányok is vannak.
2013. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Rendetlenséget. Egyszerű.
2013. máj. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

diszharmóniát okoz egy idő után az élet minden területén

mivel ez a te életed , ha nem tartasz rendet a lakásban, ami a legprivátabb szférád, akkor az életed is olyan lehet

2013. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Reggel nem lesz mit felvenned, mert minden ruhád gyűrött vagy piszkos! Szép lassan te is olyan leszel...
2013. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!