Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Tényleg rossz ha a wc a...

Tényleg rossz ha a wc a bejárattal szemben van?

Figyelt kérdés
Ha igen lehet ellensúlyozni valahogy a negatív energiát?
2011. máj. 10. 22:30
1 2
 1/15 anonim válasza:
50%
Mi?
2011. máj. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BlackSword ***** válasza:

He???

Ilyet még nem hallottam...

2011. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
hát én sem tudtam eddig
2011. máj. 10. 23:10
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Fontos jelentésük van, lehúzza az ember a pénzét ha a wc a bejárati ajtóval szemben van.
2011. máj. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szakértő, csak egy időben érdekelt. A feng-shui szerint az ajtón jön be az energia és kb. vele szemközt megy ki. Gondolom, az nem jelent jót, ha rögtön és pláne a WC-n távozik :) Ilyenkor mindenféle csengettyűket, mandalát, dísztárgyat raknak az útba az útkereszteződéseknél, hogy eltereljék, lassítsák, meg tükröt, hogy jó irányba tükrözzék. A WC-t meg mindig lehajtva kell tartani (egyébként se jó, ha minden lehúzáskor kiszállnak a bacik:))

Kereshetsz a neten feng-shui térképet, amit ráilleszthetsz a lakásod alaprajzára. Az észak mindig a bejárat és vele szemközt van a hírnév területe. Szóval ahová a WC esik, azt gondolják rólatok vagy olyanok az emberi kapcsolatok a lakóknál, mint a WC-étek... hm.

Ha úgy érzed, ez nem igaz rátok, akkor vagy nagyon jól megoldottátok a WC ellensúlyozását, vagy nem kell hinni a feng-shuiban :)

2011. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerencsére tisztán tartom a wc-t is ugyhogy nem baj amugy én albiban élek külföldön szóval nem sok közöm van az elhelyezéshez, nem annyira zavar csak ha lehet akkor ellensúlyozom, tükör van majdnem a bejárattal szembem de azt hiszem inkább nem foglalkozok vele igen:)

Köszi a válaszokat

2011. máj. 11. 13:19
 7/15 anonim válasza:
Tyí, Albi eléggé szép hely, ha nem vesszük figyelembe, hogy francia. ;)
2011. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó ez jó:))
2011. máj. 14. 23:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a konyha van a bejárattal szemben. Az jó???
2011. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
10%
te tök hulye vagy ha hizsel a fengsuiba!!
2011. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!