Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Mióta itt lakunk, jobban...

Mióta itt lakunk, jobban romlik az egészségünk, mi lehet rossz helyen?

Figyelt kérdés
Az egészségre csak a vízerek vannak hatással? Vagy a feng-shui szerint minek hol nem szabad lennie egészség szempontjából?
2011. máj. 10. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A vécé nem szemben van a bejárati ajtóval???
2011. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értel egészség-romláson?
2011. máj. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. A háló van szemben vele.
2011. máj. 10. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos, hogy a WC ne a bejárati ajtóval legyen szemben, mert elszívja a pénzenergiát ! Éppen most tapasztaltam egy barátnőmnél.
2011. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Van nekem és a férjemnek is egy alapbetegségünk. Ez romlott mindkettőnknél. Emellett jöttek még hozzá betegségek pluszban.

Nálam inkább az alap romlott sokat, a férjemnek jöttek újak.

2011. máj. 10. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet hogy a csapvíztől van, ha isszátok. Megfigyeltem, hogy különböző helyeken más és más íze van.
2011. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
fú nálunk a wc pont szemben van a bejárattal és most mit csináljak költözzek el?
2011. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 BlackSword ***** válasza:
Lehet bármi... De én inkább hipochondriára gyanakszom... az hogy hol a WC, ilyen szempontból szinte lényegtelen... Inkább legyen szemben a bejárati ajtóval, mintsem a konyhából nyíljon...
2011. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Vedd elô a lakásod alaprajzát. Nézz meg neten egy feng-shui térképet: nagyon egyszerû - egy kör cikkekre osztva. Körzôvel-vonalzóval rajzold rá ezt alkoholos filccel egy nejlon-dossziéra, majd fektesd a lakás alaprajzára a mûvet úgy, hogy a bejárat legyen észak.

Látni fogod, melyik szobák esnek a "Család, egészség" cikkelybe.

A feng-shui szerint problémát okozhat, ha ott nagy a rumli, selejtezni kell vagy sötét van. Esetleg, ha üres, mert pl. L alakú az alaprajz. Bôvebb leírást, hogy hol milyen tevékenységet érdemes folytatni ill. milyen anyagok, színek befolyásolják az egyes területeket, és hogyan lehet segíteni az adottságokon, bôven találsz a google-ban.

2011. máj. 12. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lehel-Arpad válasza:

Babona.

Ami lehetseges , az vagy valami leguti fertozes , penesz sporak miatt , de hogy feng-shui nem , abban biztos vagyok.

Szerintem valami ilyesmi.

2011. máj. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!