Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » Miért nem vagyok sikeres a...

Miért nem vagyok sikeres a munkámban?

Figyelt kérdés
Mit kell tennem azért, hogy sikereket érjek el? Sportedző vagyok, fitness teremben, de alig járnak az órámra. Nem értek a fengshuihoz, és nem is ettől várom a sikert, de mit kellene tennem, hogy valami változzon?
2011. jan. 6. 15:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy csak a marketinges és a könyvelő hozzászólását méltattad egy köszönetre. Sajnálom, hogy vettem a fáradtságot és próbáltam segíteni.
2011. jan. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
52%
Bocs! A Jézusi szeretet, önzetlen szeretet, nem vár érte vissza semmit. Ha bármi fizetséget, ellenszolgáltatást vársz valamely fáradozásodért, az már üzlet. Ha köszönömöt vársz, akkor nem voltál önzetlen. Segíts akkor is,ha semmit sem vársz, semmit sem kapsz attól, akinek segítettél. Biztos lehetsz benne, hogy amikor nagyon szükséged lesz rá, valaki ugyanilyen önzetlenül fog neked segíteni, és nem biztos, hogy lesz módod, lehetőséged megköszönni neki.
2011. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
22%

??? ezt nekem szántad? :D


Ha felebarátom lenne az edző, akkor megérteném a soraid, de hát nem az. Önzetlen szeretet, meg üzlet? Érdekes egy gondolatmeneted van.:)


Igenis elvárom, hogy ha többen itt tépjük magunkat és próbálunk segíteni, akkor ne csak 2 embernek köszönje már meg az edző, vagy ne köszönje meg senkinek. De kb ennyire érdekel, nyilván én az az ember lennék, aki nem járna az óráira, mert nem szeretem, ha leszarnak.

2011. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Kedves megsértődött!

Elnézést, hogy csak két embernek írtam "névre szóló" választ, akkor most megköszönném MINDENKINEK, aki hozzászólt, próbált segíteni.

Én vétkem, én vétkem, én igen nagy vétkem...

2011. jan. 17. 11:34
 25/27 anonim válasza:

eddig csak olvastam, mert érdekelt a téma, de nekem most lett kristálytiszta, miért nem vagy sikeres


cinikus vagy barátom, ez a nagy harci helyzet


ha megnyugtatja a parasztját, akkor közlöm, én is örülök, ha megköszönik a segítségemet, emberi gyarlóság


a vallásos hülyeségeiteknek meg van megfelelő topik

2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem én vagyok megsértődve. ;)
2011. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Helyet kell változtatni, oda ahol "te paradicsomot árulsz a többiek meg káposztát".
2011. máj. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!